Skip to main content

Pērciet tikai savām vajadzībām piemērotu gaisa kondicionētāju

5 padomi veiksmīgam pirkumam

5 lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties gaisa kondicionētāju

Ieguldot naudu gaisa kondicionēšanas sistēmas iegādē, izšķiroša loma ir piemērota veida, modeļa un jaudas izvēlei. Gaisa kondicionētāji būtiski ietekmē komfortu un veselīgu vidi mājoklī. Šie padomi palīdzēs jums izvēlēties jūsu telpām un vajadzībām piemērotāko gaisa kondicionētāju, lai jūs gūtu maksimālu atdevi no ieguldītajiem līdzekļiem.

1. Energoefektivitāte visa gada garumā

Visas Daikin iekārtas dzesē mājokļus ar A+++ energoefektivitāti, kas ir visaugstākā tirgū un nodrošina mazus elektrības rēķinus. Ar mūsu risinājumiem jūs varēsiet baudīt ideālu klimatu visa gada garumā, vienlaikus ietaupot enerģiju.

2. Piemērota jauda

Izvēloties gaisa kondicionēšanas sistēmu, ir svarīgi noteikt nepieciešamo dzesēšanas jaudu. Sistēma ar pārāk mazu jaudu var nesniegt vēlamo rezultātu, savukārt pārāk jaudīga sistēma radīs spēcīgāku gaisa plūsmu, nekā nepieciešams, padarot komfortu nepatīkamu. Ideālās jaudas izvēle ir zelta vidusceļa meklējums, taču to atrast jums var palīdzēt jūsu Daikin uzstādītājs.

3. Pieskaņojiet iekārtu interjeram

Katrs mājoklis ir unikāls. Ar mūsu stilīgajām gaisa kondicionēšanas ierīcēm un plašu modeļu klāstu Daikin piedāvā komfortablus un energoefektīvus risinājumus katrai istabai.

  • Pie sienas uzstādāmās ierīces (Ururu Sarara, Daikin Emura, Stylish, Perfera) lieliski iederas jebkādā interjerā, piedāvā lielisku komfortu, un dažas no tām ir apbalvotas ar prestižām dizaina godalgām.

  • Uz grīdas uzstādāmās ierīces (piemēram, Perfera) ir lieliski piemērotas uzstādīšanai zem palodzes vai telpās ar ierobežotu augstumu.

Ja negribat redzēt savu iekštelpu ierīci vispār, varat izvēlēties griestos iebūvējamu ierīci. Šo modeli uzstāda dubultajos griestos vai dubultajā sienā, tā ka ir redzamas tikai izplūdes restes.

4. Rūpējieties par āra ierīci

Uzstādot gaisa kondicionēšanas sistēmu ar āra ierīci, daudzi cilvēki pievērš uzmanību tikai iekštelpu ierīcei, jo tā ir visredzamākā. Taču āra ierīces atrašanās vieta, iespējams, pat ir svarīgāka, jo tā var būtiski ietekmēt visas sistēmas pareizu darbību. Āra ierīce ir gaisa kondicionēšanas sistēmas sirds, tāpēc to nedrīkst atstāt novārtā. Pārliecinieties, ka gaisa ieplūdes un izplūdes atveres nav nosprostotas, piemēram, ar lapām. Pārbaudiet ierīci pirms vasaras sezonas un ziemas sezonas sākuma, lai nodrošinātu tās optimālu darbību.

5. Pasūtiet iekārtu laikus

Pasūtot gaisa kondicionēšanas sistēmu, negaidiet, līdz pienāk pirmā karstā diena. Pirmkārt, jūs nebūsiet vienīgais, kam būs nepieciešama ātra iekārtas uzstādīšana, tāpēc pilnvarotie uzstādītāji būs ļoti noslogoti. Otrkārt, jūsu izvēlētais gaisa kondicionētājs, visticamāk, jums netiks piegādāts uzreiz. No pasūtīšanas brīža līdz faktiskai uzstādīšanai var paiet pat vairākas nedēļas.

Pati gaisa kondicionētāja uzstādīšana orientējoši ilgst vienu dienu — vienai telpai. Precīzs uzstādīšanas laiks ir atkarīgs no konkrētajiem uzstādīšanas apstākļiem.

bg-image

Pasūtiet savu iekārtu laikus un paturiet prātā šos padomus.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?