Divi vīrieši kopā strādā

Radiet ideālu klimatu ar Daikin

Pateicoties vairāk nekā 60 gadus ilgiem pētījumiem un inovāciju izstrādei gaisa kondicionēšanas un klimata kontroles risinājumu jomā, mēs esam pārliecināti, ka ideālam klimatam vajadzīgs vairāk nekā tikai apsilde un dzesēšana.

Maksimāls komforts

Projektējiet klimatu, kas būs piemērots jūsu klientu dzīvesveidam

Augsta kvalitāte

Izbaudiet pārliecību, ko sniedz uzticami risinājumi

Energoefektivitāte

Garantējiet enerģijas ekonomiju, izmantojot mūsu atjaunojamos risinājumus

Intelektiska vadība

Piedāvājiet lietotājiem kontroli, izmantojot Daikin lietojumprogrammu un intelektisko programmēšanu


Daikin uzņēmējdarbības portāls

Mūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības portāls nodrošina jums tūlītēju piekļuvi visai nepieciešamajai informācijai. Izmantojiet šo efektīvo meklētājprogrammu, lai atrastu visu, sākot ar BIM un CAD rasējumiem, un beidzot ar visu veidu rīkiem, kas palīdzēs jums rast atbildes uz saviem jautājumiem un sniegs jums atbalstu jūsu uzņēmējdarbībā.

Būvju informatīvā modelēšana

Daikin jaunā BIM objektu bibliotēka ļauj arhitektiem, konsultantiem un uzstādītājiem plānot HVAC aprīkojuma uzstādīšanu un samazināt problēmu rašanās iespējas izbūves laikā, samazinot potenciālo kļūdu skaitu projektēšanas un uzstādīšanas stadijās un ietaupot laiku un naudu.

No nelieliem mājokļiem līdz plašām biroju telpām

Jūs būvējat māju, projektējat veikalu vai atjaunojat viesnīcu – mums ir apsildes un dzesēšanas risinājumi, kas apmierinās jūsu vajadzības. Sāciet sava projekta izstrādāšanu kopā ar mums, izvēloties savas ēkas veidu.

Vīrietis veic prezentāciju
 

Mēs palīdzam jums īstenot savu vīziju

Mūsu tirdzniecības speciālisti darbā ar klientiem ir apmācīti sniegt atbalstu katrā jūsu projekta stadijā. Mēs plašā izvēlē piedāvājam apmācības un seminārus par mūsu atlases un simulācijas programmatūru, un mums ir pašiem savi BREEAM speciālisti, kas palīdzēs jums „zaļo” ēku projektēšanā. Orientējoties uz inovācijām un energoefektiviem izstrādājumiem, mēs radām Eiropai paredzētus klimata risinājumus Eiropā.

Daikin skaņu izolējošais korpuss

Ievērojiet stingros ierobežojumus attiecībā uz troksni, palielinot elastību, ko sniedz iespēja izmantot Sky Air un VRV siltumsūkņus, patiecoties skaņas jaudas samazinājumam pat par 10 dB(A)​

  • Speciāli izstrādāts Sky Air un VRV siltumsūkņiem
  • Rūpnīcā pārbaudīti skaņas, jaudas un efektivitātes dati
  • Nav nepieciešami nekādi papildu aprēķini
Mājas dārzs ar kokiem

Sekojiet līdzi nozares jaunumiem

Risinājumi visām klimata prasībām

Mēs uzņēmumā Daikin plašā izvēlē piedāvājam apsildes un dzesēšanas risinājumus, kas piemēroti visdažādākajām vidēm un kas apmierinās visdažādākās personiskās vēlmes. Uzziniet vairāk par pieejamajām iespējām, izvēloties lietojuma jomu.