Persona, kas strādā ar Daikin novatoriskajām un vadošajām tehnoloģijām planšetdatorā.

Novatoriskas un vadošas tehnoloģijas

Uzņēmumā Daikin mūsu kaislība ir meklēt un radīt risinājumus, kas saistīti ar gaisu, kurā mēs dzīvojam. Iepazīstieties ar tehnoloģijām, ko mēs izmantojam, lai uzlabotu mūsu klientu dzīvi.

IAQ banner image for hero 1670x860.jpg

Labklājība ir malks svaiga gaisa

Vidēji 90 % sava laika mēs pavadām iekštelpās — vienalga, vai strādājam, iepērkamies vai labi pavadām laiku kopā ar saviem mīļotajiem. Šā iemesla dēļ nodrošināt svaiga, tīra gaisa pievadi telpām tagad ir svarīgāk mūsu labklājībai nekā jebkad agrāk.​

replacementtechnology-710x460.png

Nomaiņas tehnoloģija

Atjauniniet savu sistēmu, lai uzlabotu tās energoefektivitāti, samazinātu izdevumus par patērēto enerģiju un izvairītos no negaidītiem bojājumiem uzticamam komfortam visa gada garumā.

header_bluevolution_710x460.jpg

Bluevolution

Nākamās paaudzes izstrādājumu sērija, kurā izmantots aukstumaģents R-32, lai nodrošinātu augstu energoefektivitāti un zemu ietekmi uz vidi.

header-vrv-v2.png

Mainīgs aukstumaģenta apjoms

Mainīga aukstumaģenta apjoma (VRV) sistēma ir pasaulē pirmais Multi-Split tipa gaisa kondicionētājs, kas paredzēts komerciālām ēkām.

header-heating-domestic-hot-water.png

Daikin Altherma

Ar vairāk nekā 55 gadu pieredzi siltumsūkņu tehnoloģiju izstrādāšanā Daikin piedāvā siltumsūkņu klāstu, kas samazina ekspluatācijas izmaksas un nodrošina augstu energoefektivitāti.

seasonal_efficiency.jpg

Sezonas efektivitāte

Progresīva metode energoefektīvāku tehnoloģiju izstrādei un ieviešanai, lai nodrošinātu, ka HVAC-R izstrādājumi atbilst normatīvo aktu prasībām un pat tās pārsniedz.

inverter_technology.jpg

Invertoru tehnoloģija

Novatoriska tehnoloģija, kas palielina energoefektivitāti, lai nodrošinātu komfortablu temperatūru visa gada garumā.

EDC-header.png

Eiropas Attīstības centrs (EAC)

Mēs veicam pētījumus un izstrādājam jaunākās klimata kontroles tehnoloģijas Eiropas tirgum.

compressor.jpg

Daikin kompresori

Daikin vienmēr ir ieņēmis vadošu lomu kompresoru tehnoloģiju izstrādē un tagad piedāvā visaptverošu kompresoru ar peldošo rotoru, spirāles kompresoru un skrūves kompresoru klāstu.

shirudo_logo_2x1.png

Shîrudo tehnoloģija

Pateicoties Shîrudo tehnoloģijai, R-32 VRV sistēma ir piemērota mazām telpām jūsu ēkā bez nepieciešamības veikt papildu pasākumus.​ Uzziniet, kā Shîrudo tehnoloģija nodrošina maksimālu pielāgojamību uzreiz pēc izsaiņošanas.