Sezonas efektivitāte

Daikin ir līderi sezonas efektivitātes jomā

Inovāciju celmlauzis

Mūsu misijas pamatā ir inovācijas un apņēmība sniegt mūsu klientiem ilgtspējīgus un energoefektīvus produktus. Kad Eiropas Savienība pieņēma Ekodizaina direktīvu (2009/125/EK) – tiesību aktu, ar kuru noteica minimālos efektivitātes standartus ar enerģiju saistītiem produktiem, – mēs bijām gatavi šim izaicinājumam.

2010. gadā Daikin kļuva par pirmo HVAC-R izstrādātāju un ražotāju, kas sāka izmantot sezonas efektivitāti – progresīvu metodi energoefektīvāku tehnoloģiju izstrādei un ieviešanai, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas un vides degradāciju.

Šī iniciatīva ļāva Daikin kļūt par proaktīvu līderi, ar savām progresīvajām tehnoloģijām un produktiem ne tikai izpildot nākotnes normatīvās prasības, bet arī tās pārsniedzot.

sezonas efektivitātei

Kas ir sezonas efektivitāte?

Sezonas efektivitāte ļauj izmērīt apsildes un dzesēšanas ierīču faktisko energoefektivitāti vienu gadu ilgā periodā. Atšķirībā no vecākām apsildes un dzesēšanas sistēmām sezonas efektivitāte pārrauga sistēmas ikdienas darbību, tostarp temperatūras svārstības un gaidstāves periodus. Kad pagājis viens gads, sezonas efektivitātes dati sniedz pamatīgāku un uzticamāku pārskatu par sistēmas enerģijas patēriņu. Tas palīdzēs klientiem spert nepieciešamos soļus, lai samazinātu savu sistēmu nelabvēlīgo ietekmi uz vidi.

Sezonas efektivitāte un energomarķējums

Lai nodrošinātu šo energoefektivitātes standartu ievērošanu, Eiropas Savienības Ekodizaina direktīva nosaka, ka daļai Daikin izstrādājumu jābūt apzīmētiem ar vienota parauga energomarķējumu. Šis energomarķējums norāda apsildes un dzesēšanas ierīču energoefektivitāti un ļauj klientiem vienkārši salīdzināt dažādus modeļus.

Lot10-photogrid.png

Energomarķējums – LOT 10

Marķējuma ģenerēšana gaisa-gaisa siltumsūkņiem

Lot1-2-photogrid.png

Energomarķējums – LOT 1 un 2

Marķējuma ģenerēšana apsildes sistēmām, kas izmanto ūdeni.

Lot6-photogrid.png

Energomarķējums – LOT 6

Marķējuma ģenerēšana un tehnisko datu skatīšana ventilācijas iekārtām.

EntrLOT1.png

Eco Design - Entr LOT21

ar kuru Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2009/125/EK, ar ko izveido sistēmu, lai noteiktu ekodizaina prasības ar enerģiju saistītiem ražojumiem, īsteno attiecībā uz gaisa sildīšanas iekārtām, dzesēšanas iekārtām, augsttemperatūras procesdzesinātājiem un ventilatorkonvektoriem

EntrLOT1.png

Ekodizains - Entr LOT 1

Tehnisko datu skatīšana saldēšanas iekārtām.

Inteliģents enerģijas izlietojums

Kopš 2010. gada Daikin ir ieviesis sezonas efektivitāti visā tā plašajā produkcijas klāstā, lai palīdzētu lietotājiem samazināt savus izdevumus un sasniegt augstāku energoefektivitātes līmeni. Aplūkojiet dažus no Daikin modernākajiem klimata risinājumiem, kuriem izmantota sezonas efektivitāte, lai apmierinātu ražošanas, komerciālā un mājsaimniecības sektoru prasības.

skyair_RZAG-LV1.png

Daikin Sky Air

Sky Air ir nozarē vadošā Daikin vieglā komerciālā sērija. Sky Air sērija, kas konstruēta optimālai sezonas efektivitātei, sasniedz A++ līmeņa energoefektivitāti gan apsildes, gan dzesēšanas režīmā

bluevolution_emura_710x460.jpg

Daikin Split

Daikin „split” sistēma ietver visdažādākās iekštelpu ierīces, lai nodrošinātu atbilstību augstiem dizaina un veiktspējas standartiem. Energotaupīgas funkcijas, kā, piemēram, kustību detektors un nedēļas taimeri, ļauj sasniegt pat A+++ sezonas efektivitātes līmeni.

vrv-485x200.png

Daikin VRV

Daikin VRV tehnoloģija ir izstrādāta, lai panāktu augstu sezonas efektivitāti komerciālajā sektorā. Aukstumaģenta temperatūras regulēšanas funkcija (VRT) nodrošina, ka VRV sērija sniedz lietotājiem visaugstāko komfortu un efektivitāti.

Chiller-product-485x200.png

Daikin čilleri

Daikin čilleri ir aprīkoti ar visprogresīvākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu visaugstāko energoefektivitāti un zemākas ekspluatācijas izmaksas.

altherma-500x330.png

Daikin Altherma

Kā vislabāk pirktais siltumsūknis tirgū Daikin Altherma nodrošina zemāku emisiju līmeni, pateicoties ilgtspējīgai enerģijas ražošanai un videi draudzīgām tehnoloģijām.