Kontrolējiet savas lielās ēkas komfortu un enerģijas izmaksas

Kontrolējiet savas ēkas komfortu un enerģijas izmaksas

Izmantojot mūsu Daikin risinājumus, kas paredzēti birojiem un lielām ēkām, jūs ievērojami samazināsiet ekspluatācijas izmaksas, pateicoties energoefektīvajiem klimata risinājumiem.

Koncentrējieties uz sava uzņēmuma vadību

Jūsu klimats ir mūsu prioritāte. Ar Daikin klimata risinājumiem jūs un jūsu darbinieki var strādāt komfortablā vidē. Mēs piedāvājam jums visenergoefektīvāko risinājumu, lai jūs visu savu enerģiju varētu veltīt uzņēmējdarbībai.

Ieguldiet energoefektivitātē

Ieguldot Daikin risinājumā, jūs ietaupīsiet naudu ilgtermiņā. Apsildes un dzesēšanas izmaksas sastāda vismaz 50 % no kopējā enerģijas patēriņa, kas nozīmē, ka energoefektīva klimata risinājuma uzstādīšana būtiski ietekmē jūsu kopējos izdevumus par patērēto enerģiju.

energyefficiency_offices.png

Jūsu personiskais Daikin pārstāvis

Lai garantētu augstāko klientu apkalpošanas kvalitāti, mēs piešķiram jūsu projektam vienu Daikin koordinatoru. Šis pārstāvis ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu visās projekta stadijās – no sākotnējās plānošanas līdz pēcuzstādīšanas apkopei.

Komplekss klimata kontroles risinājums jūsu ēkai

No energoefektīvas apsildes un gaisa kondicionēšanas līdz mūsu ēku pārvaldības sistēmām – mēs piedāvājam klimata risinājumus jūsu birojiem un lielajām ēkām. Uzziniet vairāk par iespējām, kas pieejamas jūsu ēkai.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Ieeja un uzņemšana

  • Samaziniet karsta un auksta gaisa zudumus caur ieejām, izmantojot Biddle gaisa aizkarus, un ietaupiet pat par 72 % vairāk enerģijas, elektrotīkla vietā pievienojot tos mūsu siltumsūkņiem.
  • Intelektiskās programmas atvieglo klimata kontroli visā ēkā, un mūsu ēkas pārvaldības sistēma (BMS) ļauj integrēt un kontrolēt visus ēkas aspektus (apsildi, dzesēšanu, elektrību, apgaismojumu, liftus u.c.).

2. Biroja telpa

  • Unikālā pilnīgi plakanā kasete ir nemanāmi uzstādama iebūvētajos griestos, un, pateicoties tās klusajai darbībai, tā netraucēs biroja darbiniekiem koncentrēties uz saviem pienākumiem.
  • Elpojiet svaigu gaisu un veselīgu gaisu, kas nesatur pelējumu un alergēnus.

3. Konferences telpa

  • Telpām ar augstiem griestiem uzstādiet zemgrīdas apsildi, lai apsildītu gaisu arī grīdas tuvumā.

4. Virtuve un atpūtas telpa

  • Viegli integrējiet karstā ūdens risinājumus virtuvēm un atpūtas telpām.

5. Servera telpa

  • Uzticama infrastruktūras dzesēšana līdz -20°C jūsu serveru telpām.

6. Sanāksmju telpa

  • Kustību detektors novirza gaisa plūsmu projām no cilvēkiem, bet, konstatējot, ka telpā neviena nav, automātiski pārslēdz iekārtu enerģijas taupīšanas režīmā vai izslēdz to pavisam.

Mūsu plašais iekštelpu sildierīču klāsts ir izstrādāts, lai nemanāmi saplūstu ar jūsu biroju ēkas interjeru.

Kasete biroji un lielas ēkas

Kasete

Mūsu griestu kasetes ir izstrādātas, lai nodrošinātu optimālu gaisa plūsmu visu veidu lielās un mazās telpās, neaizņemot vietu pie sienām vai uz grīdas. Pateicoties plašākajam piedāvājumam tirgū, mēs garantējam, ka atradīsiet ideāli piemērotu risinājumu savam ēkas un telpu izkārtojumam.

Iepazīstieties ar pilnīgi plakano kaseti

Iepazīstieties ar cirkulārās plūsmas kaseti

biroji risinājums griestos iebūvējama ierīce

Griestos iebūvējama

Griestos iebūvējamās ierīces ir ideāli piemērotas jebkādām telpām, jo tās neuzbāzīgi saplūst ar jebkādu interjeru. Tās uzstāda, diskrēti paslēpjot iebūvētajos griestos tā, ka redzamas ir tikai gaisa izplūdes atveres.

pie sienas uzstādāma biroji

Pie sienas uzstādāma

Mūsu sienas ierīces ir iemantojušas starptautisku atzinību, pateicoties to dizainam. To gaumīgais un elegantais izskats padara klimata kontroli stilīgu.

pie griestiem uzstādāma biroji un lielas ēkas

Pie griestiem uzstādāma

Pie griestiem uzstādāmās kasetes ir paredzētas pielāgojamībai. Šis ir ideāls risinājums telpām, kurās nav iebūvēto griestu vai kurās ir ierobežota grīdas platība. Atsevišķā aizvaru vadība un dažādie gaisa izplūdes leņķi ļauj bez grūtībām pielāgoties jebkādam interjeram.

uz grīdas uzstādāma biroji un lielas ēkas

Uz grīdas uzstādāma

Uz grīdas uzstādāmās ierīces ir ideāls risinājums telpām ar augstiem griestiem. To tuvums grīdai ir optimāls perimetra apsildei vai dzesēšanai.

Modernizējiet vai nomainiet savu esošo klimata risinājumu pavisam vienkārši.

Daikin ierīces ir uzskatāmas par „gatavām nomaiņai”. Pateicoties enerģijas ekonomijai un minimālām uzstādīšanas izmaksām, jūs ātri atgūsiet ieguldītos līdzekļus.

replacement_logo.png
Izmantojiet esošo cauruļu sistēmu un elektroinstalāciju biroji un lielas ēkas

Mūsu risinājumos, kas paredzēti birojiem un lielām ēkām, tiek izmantota esošā cauruļu sistēma un elektroinstalācija, lai izvairītos no papildu izmaksām un ilgstošas dīkstāves.

Samaziniet uzstādīšanas izmaksas biroji un lielas ēkas

Pielāgojamās ierīces, kā, piemēram, Daikin pilnīgi plakanā kasete, pēc izmēriem ideāli atbilst standarta iekaramo griestu paneļiem, kas ļauj samazināt uzstādīšanas izmaksas.

Apvienojama ar citu ražotāju aprīkojumu biroji un lielas ēkas

Intelektiskais skārienekrāna pārvaldnieks ir komerciāla pārvaldības sistēma, kas ļauj integrēt citu ražotāju aprīkojumu.

No maziem birojiem līdz augstceltnēm

Lai cik liels vai mazs būtu jūsu projekts, mums ir apsildes un dzesēšanas risinājumi, kas būs piemēroti tieši jūsu ēkai. Atrodiet tieši to, kas jums vajadzīgs, izvēloties jūsu ēkas lielumu un vajadzības.

office-small-710x460.png

Mazi biroji

Mūsu Sky risinājums ar atsevišķiem vadības elementiem katrai ierīcei ir ideāli piemērots nelielām telpām.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Vidēja lieluma biroju ēkas

Mūsu VRV risinājumi spēj apmierināt visas jūsu klimata vajadzības. Ideāli piemērota mazām un vidējām telpām ar iespējām vadīt ierīces centralizēti vai atsevišķi

Office-large-710x460.png

Lielas biroju ēkas un augstceltnes

Čilleri un gaisa puses aprīkojums ir optimālais risinājums vidējām un lielām telpām, kas nodrošina visas jūsu klimata vajadzības, izmantojot centralizētu sistēmas vadību.

Office-lobby-710x460.png

Lieli biroju kompleksi

Biddle gaisa aizkari uzlabo iekštelpu klimata stabilitāti, samazinot apsildes un gaisa kondicionēšanas zudumus. Biddle gaisa aizkari palielina energoefektivitāti pat par 72 %.

offices-controls.png

Intelektiskas vadības ierīces

Komerciālā pārvaldības sistēma un intelektiskais skārienekrāna pārvaldnieks ļauj jums kontrolēt klimatu savā ēkā no jebkuras vietas jebkurā laikā. Izvēlieties starp centralizētām un lokālām vadības ierīcēm, iestatiet taimeru programmas, optimizējiet enerģijas patēriņu, izmantojot mūsu enerģijas pārvaldības rīkus, un vienkārši integrējiet citu ražotāju aprīkojumu.

freshair.png

Svaigs gaiss

Nodrošiniet svaigu un veselīgu gaisi ar mūsu gaisa apstrādes iekārtām. Tās ir ideāli piemērotas no vidēja lieluma telpām līdz ļoti lielām telpām un savietojamas ar visiem Daikin risinājumiem, izmantojot mūsu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Velocity case

Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

VMD business centre case

Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

VMD business centre
Crystal Tower

Crystal tower case

Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

Torre Serenissima case

An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Mēs vienmēr esam jūsu rīcībā

Laba HVAC sistēmas uzturēšana pievieno vērtību un nodrošina ekspluatācijas nepārtrauktību. Pasākumi, kas paredzēti jūsu sistēmas ekspluatācijas mūža paildzināšanai, nodrošina, ka nekas netraucē jūsu darbiniekiem produktīvi strādāt un neapdraud viņu veselību.

Uzzināt vairāk