Skip to main content

Kontrolējiet savas ēkas komfortu un enerģijas izmaksas

Izmantojot mūsu Daikin risinājumus, kas paredzēti birojiem un lielām ēkām, jūs ievērojami samazināsiet ekspluatācijas izmaksas, pateicoties energoefektīvajiem klimata risinājumiem.

Koncentrējieties uz sava uzņēmuma vadību

Koncentrējieties uz sava uzņēmuma vadību

Jūsu klimats ir mūsu prioritāte. Ar Daikin klimata risinājumiem jūs un jūsu darbinieki var strādāt komfortablā vidē. Mēs piedāvājam jums visenergoefektīvāko risinājumu, lai jūs visu savu enerģiju varētu veltīt uzņēmējdarbībai.

Ieguldiet energoefektivitātē

Ieguldot Daikin risinājumā, jūs ietaupīsiet naudu ilgtermiņā. Apsildes un dzesēšanas izmaksas sastāda vismaz 50 % no kopējā enerģijas patēriņa, kas nozīmē, ka energoefektīva klimata risinājuma uzstādīšana būtiski ietekmē jūsu kopējos izdevumus par patērēto enerģiju.

Jūsu personiskais Daikin pārstāvis

Jūsu personiskais Daikin pārstāvis

Lai garantētu augstāko klientu apkalpošanas kvalitāti, mēs piešķiram jūsu projektam vienu Daikin koordinatoru. Šis pārstāvis ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu visās projekta stadijās – no sākotnējās plānošanas līdz pēcuzstādīšanas apkopei.

Komplekss klimata kontroles risinājums jūsu ēkai

No energoefektīvas apsildes un gaisa kondicionēšanas līdz mūsu ēku pārvaldības sistēmām – mēs piedāvājam klimata risinājumus jūsu birojiem un lielajām ēkām. Uzziniet vairāk par iespējām, kas pieejamas jūsu ēkai.

Mūsu plašais iekštelpu sildierīču klāsts ir izstrādāts, lai nemanāmi saplūstu ar jūsu biroju ēkas interjeru.

Modernizējiet vai nomainiet savu esošo klimata risinājumu pavisam vienkārši.

Daikin ierīces ir uzskatāmas par „gatavām nomaiņai”. Pateicoties enerģijas ekonomijai un minimālām uzstādīšanas izmaksām, jūs ātri atgūsiet ieguldītos līdzekļus.

Izmantojiet esošo cauruļu sistēmu un elektroinstalāciju biroji un lielas ēkas

Mūsu risinājumos, kas paredzēti birojiem un lielām ēkām, tiek izmantota esošā cauruļu sistēma un elektroinstalācija, lai izvairītos no papildu izmaksām un ilgstošas dīkstāves.

Samaziniet uzstādīšanas izmaksas biroji un lielas ēkas

Pielāgojamās ierīces, kā, piemēram, Daikin pilnīgi plakanā kasete, pēc izmēriem ideāli atbilst standarta iekaramo griestu paneļiem, kas ļauj samazināt uzstādīšanas izmaksas.

Apvienojama ar citu ražotāju aprīkojumu biroji un lielas ēkas

Intelektiskais skārienekrāna pārvaldnieks ir komerciāla pārvaldības sistēma, kas ļauj integrēt citu ražotāju aprīkojumu.

No maziem birojiem līdz augstceltnēm

Lai cik liels vai mazs būtu jūsu projekts, mums ir apsildes un dzesēšanas risinājumi, kas būs piemēroti tieši jūsu ēkai. Atrodiet tieši to, kas jums vajadzīgs, izvēloties jūsu ēkas lielumu un vajadzības.

 • Mazi biroji

  Mūsu Sky risinājums ar atsevišķiem vadības elementiem katrai ierīcei ir ideāli piemērots nelielām telpām.

 • Vidēja lieluma biroju ēkas

  Mūsu VRV risinājumi spēj apmierināt visas jūsu klimata vajadzības. Ideāli piemērota mazām un vidējām telpām ar iespējām vadīt ierīces centralizēti vai atsevišķi

 • Lielas biroju ēkas un augstceltnes

  Čilleri un gaisa puses aprīkojums ir optimālais risinājums vidējām un lielām telpām, kas nodrošina visas jūsu klimata vajadzības, izmantojot centralizētu sistēmas vadību.

 • Lieli biroju kompleksi

  Biddle gaisa aizkari uzlabo iekštelpu klimata stabilitāti, samazinot apsildes un gaisa kondicionēšanas zudumus. Biddle gaisa aizkari palielina energoefektivitāti pat par 72 %.

 • Intelektiskas vadības ierīces

  Komerciālā pārvaldības sistēma un intelektiskais skārienekrāna pārvaldnieks ļauj jums kontrolēt klimatu savā ēkā no jebkuras vietas jebkurā laikā. Izvēlieties starp centralizētām un lokālām vadības ierīcēm, iestatiet taimeru programmas, optimizējiet enerģijas patēriņu, izmantojot mūsu enerģijas pārvaldības rīkus, un vienkārši integrējiet citu ražotāju aprīkojumu.

 • Svaigs gaiss

  Nodrošiniet svaigu un veselīgu gaisi ar mūsu gaisa apstrādes iekārtām. Tās ir ideāli piemērotas no vidēja lieluma telpām līdz ļoti lielām telpām un savietojamas ar visiem Daikin risinājumiem, izmantojot mūsu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Velocity case

  Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

   bg-image

   VMD business centre case

   Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

   bg-image

   Crystal tower case

   Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

    bg-image

    Torre Serenissima case

    An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

    bg-image

    Mēs vienmēr esam jūsu rīcībā

    Laba HVAC sistēmas uzturēšana pievieno vērtību un nodrošina ekspluatācijas nepārtrauktību. Pasākumi, kas paredzēti jūsu sistēmas ekspluatācijas mūža paildzināšanai, nodrošina, ka nekas netraucē jūsu darbiniekiem produktīvi strādāt un neapdraud viņu veselību.

    Uzzināt vairāk

    Atrodiet vairāk informācijas

    Vai jums vajadzīga palīdzība?

    Atrodiet vairāk informācijas

    Vai jums vajadzīga palīdzība?

    Atrodiet vairāk informācijas

    Vai jums vajadzīga palīdzība?

    Vai jums vajadzīga palīdzība?