Mūsu izstrādājumu klāsts

Air to water low temperature

Gaisa-ūdens zemas temperatūras siltumsūkņi

Daikin Altherma zemas temperatūras iekārtās ir izmantota gaisa-ūdens siltumsūkņu tehnoloģija, lai nodrošinātu ļoti energoefektīvu apsildi, dzesēšanu un karstā ūdens apgādi.

Gaisa-ūdens augstas temperatūras

Gaisa-ūdens augstas temperatūras siltumsūkņi

Vienkārši nomainiet savu veco apsildes un karstā ūdens sistēmu ar mūsu energoefektīvo Daikin Altherma augstas temperatūras siltumsūkni.

Hibrīda siltumsūknis

Hibrīda siltumsūknis

Efektīvi izmantojiet atjaunojamo un tradicionālo energoresursu kombināciju ar Daikin Altherma hibrīda siltumsūkni, kas paredzēts apsildei, dzesēšanai un karstā ūdens ražošanai.

Mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūknis

Mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūkņi

Izvēlieties visenergoefektīvāko tirgū pieejamo karstā ūdens uzsildīšanas sistēmu ar mūsu mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūkņiem.

Gaisa-gaisa siltumsūknis

Gaisa-gaisa siltumsūkņi

Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņi izmanto āra gaisa atjaunojamo enerģiju, lai efektīvi apsildītu un dzesētu jūsu mājokli.

Zemes-ūdens siltumsūknis

Ģeotermālie siltumsūkņi

Daikin ģeotermālie siltumsūkņi iegūst siltumu no zemes, lai nodrošinātu efektīvu apsildi, dzesēšanu un karstā ūdens apgādi.

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air ir kompleksa gaisa kondicionēšanas sistēma, kas nodrošina apsildi, dzesēšanu, ventilāciju un gaisa attīrīšanu vidējām vai mazām ēkām.

Oil Condensing

Šķidrā kurināmā kondensācijas apkures katli

Jūsu mājokļa apsildei un karstā ūdens apgādei Daikin piedāvā visefektīvākos šķidrā kurināmā apkures katlus, kuros izmantota novatoriskā kondensācijas tehnoloģija.

Gas Condensing

Gāzes kondensācijas apkures katli

Daikin gāzes kondensācijas apkures katli ir energoefektīvi un vienkārši uzstādāmi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti renovācijas projektiem un tradicionālo gāzes apkures katlu nomaiņai.

Ventilācija

Ventilācija

No mazām siltuma reģenerācijas sistēmām līdz liela mēroga gaisa apstrādes iekārtām – Daikin piedāvā visdažādākos ventilācijas risinājumus, lai nodrošinātu svaigu, veselīgu un komfortablu vidi dzīvojamās, komerciālās un ražošanas telpās.

Intelektiskas vadības sistēmas

Vadības sistēmas

No klimata kontroles centralizētas tiešsaistes vadības sistēmām jūsu mājoklim līdz multi zonu ēku pārvaldības sistēmām – ar Daikin jūsu rokās ir pilnīga kontrole visur un vienmēr.

VRV

VRV

Daikin VRV sistēmas piedāvā kompleksu klimata kontroles risinājumu visu veidu mazām, vidējām un lielām ēkām. Oriģināls, novatorisks un energoefektīvs Daikin izstrādājums.

Saldēšana

Saldēšana

Daikin saldēšanas sistēmas ir izstrādātas drošai un efektīvai rūpnieciskajai un komerciālajai saldēšanai

Čilleri

Čilleri un gaisa puses aprīkojums

Daikin piedāvā efektīvus un uzticamus ar ūdeni un gaisu dzesējamus čillerus, kā arī gaisa apstrādes iekārtas un sausos gaisa kondicionētājus jebkādiem lieliem vai maziem objektiem.

Biddle gaisa aizkari

Biddle gaisa aizkari

Novērsiet siltuma zudumus un uzturiet patīkamu atmosfēru savā ēkā, izmantojot Biddle gaisa aizkarus.

Risinājumi visām klimata prasībām

Mēs uzņēmumā Daikin visplašākajā izvēlē piedāvājam apsildes un dzesēšanas risinājumus, kas piemēroti visdažādākajām vidēm un kas apmierinās visdažādākās personiskās vēlmes. Uzziniet vairāk par pieejamajām iespējām, izvēloties lietojuma jomu.