Skip to main content

Tīrs gaiss – jo mums tas rūp

Mēs apsolām, ka, izmantojot Daikin gaisa attīrītājus, jūsu iegūsiet tīrāku, veselīgāku un svaigāku gaisu.

Efektīvi attīra gaisu un likvidē:

Vīrusus

Alergēnus

Putekļu daļiņas

Smakas

Testus veica

IPL

Likvidē 99,98 % koronavīrusa 2,5 minūšu laikā*
Saskaņā ar Institut Pasteur de Lille veikto testu rezultātiem

Saskaņā ar Institut Pasteur de Lille laboratorijās veikto testu rezultātiem, Daikin gaisa attīrītāji 2,5 minūšu laikā likvidē vairāk nekā 99,98 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E*. Šis vīruss pieder tai pašai dzimtai kā SARS-CoV-2 — koronavīruss, kas izraisīja COVID-19 pandēmiju.

Pierādījās arī, ka šīs iekārtas 2,5 minūtēs neitralizē 99,93 % vīrusa H1N1.
H1N1 ir vīruss, kas izraisa parasto gripu.
Tas nozīmē, ka Daikin gaisa attīrītāji ir izmantojami kā papildu līdzeklis cīņā pret elpceļu slimībām. Mūsu kompaktie tūlītējai lietošanai gatavie gaisa attīrītāji, kuru efektivitāte ir panākta, pateicoties augsti efektīvu HEPA filtru kombinācijai, kas uztver vīrusus, un to tālākai intensīvai apstarošanai, izmantojot Daikin patentēto Flash Streamer tehnoloģiju, kura vīrusus likvidē, var ievērojami samazināt vīrusu izplatīšanās risku.

BAF (Britu Alerģiju fonds) atzīta efektivitāte alergēnu likvidēšanā

Allergy UK apstiprinājuma zīme apliecina, ka izstrādājums efektīvi samazina sīko daļiņu, tostarp alergēnu, baktēriju un vīrusu daudzumu.

Šā izstrādājuma/pakalpojuma kvalitāti aizsardzībā pret alerģijām ir sertificējis Eiropas Alerģiju izpētes fonda centrs

Neatkarīga konsultantu grupa, kurā darbojas 15 vadošie starptautiskie zinātnieki un tehniķi, ir izstrādājusi kritērijus, ko ECARF izmanto, lai novērtētu dažādas izstrādājumu grupas. Tie ietver robežvērtības un izslēgšanas kritērijus, kas padara alerģisku reakciju ļoti maz iespējamu. Šie kritēriji tiek regulāri atjaunināti, lai atspoguļotu jaunākos zinātniskos atklājumus. Izstrādājumam tiek piešķirta apstiprinājuma zīme, ja revīzijās vai pētījumos tiek pierādīts, ka kritēriji ir izpildīti. Daikin gaisa attīrītāji izturēja šos testus, un tos var uzskatīt par efektīviem aizsardzībā pret alerģijām. ​

*Daikin iekārta MCK55WVM (komercnosaukums MCK55W), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,996 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E. Cilvēka koronavīruss HCoV-229E atšķiras no vīrusa SARS-CoV-2, kas izraisīja COVID-19, taču pieder tai pašai koronavīrusu dzimtai. | Daikin iekārta MC55WVM (komercnosaukums MC55W/VB), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 1,4 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,98 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E. Cilvēka koronavīruss HCoV-229E atšķiras no vīrusa SARS-CoV-2, kas izraisīja COVID-19, taču pieder tai pašai koronavīrusu dzimtai. | Daikin iekārta MCK55WVM (komercnosaukums MCK55W), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,986 % A tipa gripas vīrusa H1N1. | Daikin iekārta MC55WVM (komercnosaukums MC55W/VB), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,93 % A tipa gripas vīrusa H1N1.

Nekādu apkopes izdevumu vismaz 10 gadus

Pirmos 10 gadus pēc iekārtas iegādes nav nepieciešams mainīt filtrus — tas ļauj izvairīties no papildu izdevumiem par regulāru filtru maiņu.

Viena no klusākajām gaisa attīrītāju sērijām Eiropas tirgū

Mūsu gaisa attīrītāji darbojas ļoti klusu (skaņas spiediena līmenis: 19 dBA), nodrošinot svaigu gaisu nemanāmi.

Kompakts un efektīvs

Nelieli izmēri, bet ideāli piemērots arī lielām telpām.

Pāris ar bērnu

Elpojiet gaisu, kas ir tīrs un veselīgs

Daikin gaisa attīrītāji samazina astmas un alerģiju simptomus, atbrīvojot gaisu no putekļu daļiņām un putekšņiem un rūpējas par jūsu veselību, filtrējot gaisā esošās baktērijas un vīrusus.

Māte ar meitu iekštelpās

Mitrums ir būtiski svarīgs veselīgai ādai

Mitrinošā gaisa attīrītāja šaurā ūdens tvertne mitrina gaisu, kad tas ir pārāk sauss, lai jums nebūtu jācīnās ar sausu roku ādu vai jāmostas ar aizsmakušu kaklu.

Tēvs ar bērnu dīvānā

Svaiga gaisa uzturēšana telpās ir būtiski svarīga veselībai

Saskaņā ar organizācijas Allergy UK sniegtajiem datiem, cilvēki mūsdienās vidēji 90 % sava laika pavada iekštelpās. Tāpēc laba iekštelpu gaisa kvalitāte ir būtiski svarīga mūsu veselībai.

Tīrs iekštelpu gaiss ir īpaši svarīgs visneaizsargātākajām grupām, piemēram, ļoti maziem bērniem un ļoti veciem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kas sirgst ar elpceļu slimībām un alerģijām.

bg-image

Rūpējieties, lai gaiss smaržotu svaigi

Mūsu gaisa attīrītāji kontrolē smakas, lai gaiss jūsu mājās būtu svaigs un tīrs. Daikin gaisa attīrītājs likvidē kaitīgas daļiņas, kā arī putekļus, smakas, baktērijas, dzīvnieku spalvu, pelējumu, ziedputekšņus, putekļu ērcītes un citus alergēnus, lai padarītu iekštelpu gaisu tīru un veselīgu.

Iepazīstieties ar mūsu gaisa attīrītājiem

 • Gaisa attīrītājs MC30Y ar Streamer tehnoloģiju

  Gaisa attīrītājs MC30Y ar filtru palīdzību atbrīvo gaisu no sīkām daļiņām, kas bieži vien nopietni apdraud veselību. Kompakts un efektīvs — līdz 46 m² lielām telpām.

 • Gaisa attīrītājs ar Streamer tehnoloģiju MC55W

  Mūsu Streamer tehnoloģija ar filtru palīdzību atbrīvo gaisu no sīkām daļiņām, kas bieži vien nopietni apdraud veselību.

 • Ururu gaisa attīrītājs ar Streamer MCK55W

  Daikin Ururu gaisa attīrītājs MCK55W attīra un mitrina gaisu jūsu mājoklī. Vienkārši periodiski uzpildiet 2,7 l tvertni, un tā mitrinās telpu ar maksimāli intensīvu mitruma atdevi 500 ml/h.

 • Ururu gaisa attīrītājs ar Streamer MCK70YV

  Daikin Ururu gaisa attīrītājs MCK70YV attīra un mitrina gaisu jūsu mājoklī. Tā maksimālā mitrināšanas intensitāte ir 650 ml/h, kas to padara ideāli piemērotu lielākām platībām.

BUJ

Gaiss, ko elpojam savā mājoklī, jeb iekštelpu gaiss ir 5 reizes piesārņotāks par āra gaisu. Pateicoties tā unikālajai „notver un attīra” pieejai, Daikin gaisa attīrītājs uztver un likvidē piesārņotājus, samazinot iekštelpu gaisa piesārņojumu un uzlabojot gaisa kvalitāti jūsu mājās, birojā, veikalā u. c.​

Daikin gaisa attīrītāji palīdz mums elpot tīru gaisu, būtiski samazinot vīrusu, smalku putekļu un alergēnu daudzumu. Saskaņā ar Institut Pasteur de Lille laboratorijās veikto testu rezultātiem, Daikin gaisa attīrītāji 2,5 minūšu laikā likvidē vismaz 99,98% cilvēka koronavīrusa HCoV-229E. Šis vīruss pieder tai pašai dzimtai kā SARS-CoV-2 — koronavīruss, kas izraisīja COVID-19 pandēmiju. Daikin gaisa attīrītāji arī palīdz cīnīties ar alerģijām, kā atzinis, piemēram, pazīstamais Britu Alerģiju fonds. Daikin gaisa attīrītāju dezodorējošais filtrs veiksmīgi uztver un absorbē smakas, kur vien tas nepieciešams.

Daikin gaisa attīrītājs ir aprīkots ar progresīvu filtru sistēmu, kas uztver vīrusus, baktērijas un alergēnus, savukārt tā patentētā Streamer tehnoloģija šos piesārņotājus likvidē un uztur tīru gan iekštelpu gaisu, gan gaisa attīrītāja filtrus. Priekšfiltrs uztver lielāka izmēra daļiņas. Pateicoties tā elektrostatiskajai spējai, Daikin HEPA filtrs uztver piesārņotājus, bet neaizsērē, kas nozīmē, ka tas nav jānomaina 10 gadus. Dezodorējošais filtrs uztver un absorbē smakas, bet neaizsērē, kā tas notiek ar tradicionālajiem aktīvās ogles filtriem. Visbeidzot, mitrināšanas filtrs (pieejams tikai Daikin gaisa attīrītāja modelim, kas aprīkots ar mitrinātāju) likvidē baktērijas ūdens tvertnē, pateicoties dubultslāņa filtram ar sudraba jonu kasetni. ​

Jā, Daikin gaisa attīrītājs ir pārbaudīts un sertificēts prestižajā ECARF institūtā, kā ideāls izstrādājums alerģiskiem cilvēkiem. Turklāt Daikin gaisa attīrītāja efektivitāti ir atzinis arī BAF (Britu Alerģiju fonds). Šī apstiprinājuma zīme apliecina, ka izstrādājums efektīvi samazina sīko daļiņu, tostarp alergēnu, baktēriju un vīrusu daudzumu.

Nē, Daikin gaisa attīrītāji ir vieni no klusākajiem tirgū. Klusās darbības režīmā tie ir gandrīz nedzirdami un nodrošina svaigu gaisu nemanāmi. ​

Atšķirībā no citu zīmolu iekārtām Daikin gaisa attīrītājam 10 gadus pēc tā iegādes nav nepieciešama filtru maiņa. Tas nozīmē tīru gaisu un sirdsmieru daudzu gadu garumā.

Pateicoties gaisa attīrītāja kompaktajai konstrukcijai, to var viegli pārvietot un uzstādīt citā vietā. Slikta smaka virtuvē? Pārvietojiet turp gaisa attīrītāju un ļaujiet tam darīt brīnumus. Aizmirsāt aizvērt logu ziedputekšņu sezonas laikā? Pārvietojiet turp gaisa attīrītāju, un tas atbrīvosies no šiem piesārņotājiem dažu minūšu laikā.

Protams, ka ir. Iepazīsties ar mūsu dažādajām gaisa attīrītāju sērijām, kas paredzētas dažāda lieluma telpām.

Kā mūsu gaisa attīrītāji nodrošina šos ieguvumus?

Daikin unikālā „notver un attīra” pieeja noārda kaitīgās vielas 3 pakāpēs.

1. Jaudīga iesūkšana

Iesūc gaisu plašā apgabalā no 3 virzieniem.

Jaudīgas iesūkšanas ilustrācija

2. Efektīva piesārņotājvielu filtrēšana

Efektīvi uztver putekļus un piesārņotājvielas, izmantojot elektrostatisko HEPA filtru.

Elektrostatiskais HEPA filtrs

3. Noārdīšana

Izmanto Daikin Streamer tehnoloģiju, lai noārdītu filtrā uztvertās vielas, izmantojot oksidāciju.*

Streamer

* Tāda vielas kā vīrusi1, baktērijas2, putekšņi3, pelējuma sēnīte4

Mitrināšanas funkcijas ilustrācija

Jaudīga mitrināšana aizsargā pret sausu gaisu un vīrusiem

 • Sargā ādu, kaklu un nāsis no sausuma.
 • Aizsargā pret vīrusiem, uzturot pienācīgu mitruma līmeni telpā.
 • Uztur telpā komfortablu mitruma līmeni (no 40 līdz 60 % RH)
 • Streamer tehnoloģija likvidē baktērijas mitrinošajā filtrā.

Augsti efektīvs HEPA filtrs uztver sīkas putekļu daļiņas

Likvidē 99 % daļiņu, kuru izmērs ir no 0,1μm līdz 2,5μm

Filtrs efektīvi savāc putekļus, izmantojot elektrostatisko spēku. Tas neaizsērē ātri, salīdzinot ar neelektrostatiskajiem HEPA filtriem, kas uztver putekļus, izmantojot tikai smalkos sietus.

Elektrostatiski uzlādēts

Elektrostatiskais HEPA filtrs

Likvidē 99,97 % sīko daļiņu, kuru izmērs ir 0,3μm Filtra šķiedra ir uzlādēta ar statisko elektrību un efektīvi uztver daļiņas. Neaizsērē ātri un tādējādi nerada lielus spiediena zudumus.

Tādējādi caur filtru izplūst lielāks gaisa apjoms.

salīdzinot ar

Filtrs spēj attīrīt lielāku gaisa apjomu!

Elektrostatiski neitrāls

Neelektrostatiskais filtrs

Tā kā tas uztver daļiņas, paļaujoties tikai uz sieta acs izmēru, jāizmanto smalkāki sieti, kas savukārt veicina ātrāku aizsērēšanu un izraisa lielus spiediena zudumus.

Piezīme:
1 Testēšanas organizācija: Kitasato Vides zinātņu pētniecības centrs; testēšanas rezultātu sertifikāts Nr. 21_0026 (izdevusi tā pati organizācija); eksperimenta rezultāts: likvidēti 99,9 % vīrusa A-H1N1 pēc 1 stundas.
2 Testēšanas organizācija: Japānas Pārtikas produktu pētniecības laboratorijas. Testa numurs: 15044988001-0201. Testēšanas metode: Gaisa attīrītājā uzstādītam putekļu filtram no ieplūdes puses tika piestiprināts ar baktēriju šķidrumu piesūcināts testa paraugs, un iekārta tika darbināta 25 m³ testēšanas platībā. Pēc piecām stundām tika saskaitītas dzīvās baktērijas. Testa rezultāts: Vairāk nekā 99 % samazinājums pēc piecām stundām. Testa iekārta: Testēšanai tika izmantots modelis MCK55S (Japānas modelis), kas līdzvērtīgs sērijai MCK55W (turboreaktīvā darbība).
3 Dažādi alergēni tika apstaroti ar strīmera starojumu, un proteīnu noārdīšanās alergēnos tika pārbaudīta, izmantojot metodi ELISA, kataforēzi vai elektronu mikroskopu (kopīgs pētījums, veikts sadarbībā ar Wakayama Medicīnas universitāti). Testa piemērs: „Japānas ciedra putekšņi Cryj-1”; Testa rezultāti: 99,6 % vai vairāk noārdītu un likvidētu alergēnu 2 stundu laikā.
4 Testēšanas organizācija: Japānas Pārtikas produktu pētniecības laboratorijas. Testa numurs: 204041635-001. Testa rezultāts: 99,9 % vai vairāk noārdītu un likvidētu pelējuma (Cladosporium) sporu 24 stundu laikā.

Kompakts, efektīvs un kluss, pateicoties jaunajai, novatoriskajai struktūrai

Gaisa attīrītāja struktūras ilustrācija

Daikin gaisa attīrītāji ir aprīkoti ar Streamer tehnoloģiju

bg-image

Iekštelpu gaisa kvalitāte, Daikin pieredze

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?