gaisa attīrīšana

Tīrs gaiss – jo mums tas rūp

Mēs apsolām, ka, izmantojot Daikin gaisa attīrītājus, jūsu iegūsiet tīrāku, veselīgāku un svaigāku gaisu.

Divas Daikin gaisa attīrīšanas iekārtas

Institut Pasteur de Lille novērtēja Daikin gaisa attīrītāju efektivitāti cīņā ar elpceļu vīrusiem.

Saskaņā ar Institut Pasteur de Lille laboratorijās veikto testu rezultātiem, Daikin gaisa attīrītāji 2,5 minūtēs likvidē vairāk nekā 99,98 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E*. Šis vīruss pieder tai pašai dzimtai kā SARS-CoV-2 — koronavīruss, kas izraisīja COVID-19 pandēmiju.

Pierādījās arī, ka šīs iekārtas 2,5 minūtēs neitralizē 99,93 % vīrusa H1N1. H1N1 ir vīruss, kas izraisa parasto gripu.

Tas nozīmē, ka Daikin gaisa attīrītāji ir izmantojami kā papildu līdzeklis cīņā pret elpceļu slimībām. Mūsu kompaktie tūlītējai lietošanai gatavie gaisa attīrītāji, kuru efektivitāte ir panākta, pateicoties augsti efektīvu HEPA filtru kombinācijai, kas uztver vīrusus, un to tālākai intensīvai apstarošanai, izmantojot Daikin patentēto Flash Streamer tehnoloģiju, kas vīrusus likvidē, var ievērojami samazināt vīrusu izplatīšanās risku.

*Daikin iekārta MCK55WVM (komercnosaukums MCK55W), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,996 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E. Cilvēka koronavīruss HCoV-229E atšķiras no vīrusa SARS-CoV-2, kas izraisīja COVID-19, taču pieder tai pašai koronavīrusu dzimtai.
*Daikin iekārta MC55WVM (komercnosaukums MC55W/VB), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 1,4 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,98 % cilvēka koronavīrusa HCoV-229E. Cilvēka koronavīruss HCoV-229E atšķiras no vīrusa SARS-CoV-2, kas izraisīja COVID-19, taču pieder tai pašai koronavīrusu dzimtai.
*Daikin iekārta MCK55WVM (komercnosaukums MCK55W), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,986 % A ripa gripas vīrusa H1N1.
*Daikin iekārta MC55WVM (komercnosaukums MC55W/VB), ko testēja Institut Pasteur de Lille, 2,5 minūtes darbojoties „turbo” ātrumā laboratorijas apstākļos (gaisnecaurlaidīga kamera ar iekšējo tilpumu 0,47 m3, kurā nenotiek gaisa apmaiņa), likvidē 99,93 % A ripa gripas vīrusa H1N1.
Māte ar meitu lasa istabā, kurā ir veselīgs gaiss

Elpojiet gaisu, kas ir tīrs un veselīgs

Daikin gaisa attīrītāji samazina astmas un alerģiju simptomus, atbrīvojot gaisu no putekļu daļiņām un putekšņiem un rūpējas par jūsu veselību, filtrējot gaisā esošās baktērijas un vīrusus.

Tīra telpa ar regulējamu mitrumu

Mitrums ir būtiski svarīgs veselīgai ādai

Mitrinošā gaisa attīrītāja plānā ūdens tvertne mitrina gaisu, kad tas ir pārāk sauss, lai jums nebūtu jācīnās ar sausu roku ādu vai jāmostas ar aizsmakušu kaklu.

Māte ar meitu lasa, sēžot uz dīvāna

Rūpējieties par gaisa svaigumu

Mūsu gaisa attīrītāji kontrolē smakas, lai gaiss jūsu mājās vienmēr būtu svaigs un tīrs.

1. Jaudīga iesūkšana

Iesūc gaisu plašā apgabalā no 3 virzieniem.

Jaudīgas iesūkšanas ilustrācija

2. Efektīva piesārņotājvielu filtrēšana

Efektīvi uztver putekļus un piesārņotājvielas, izmantojot elektrostatisko HEPA filtru.

Elektrostatiskais HEPA filtrs

3. Noārdīšana

Izmanto Daikin Streamer tehnoloģiju, lai noārdītu filtrā uztvertās vielas, izmantojot oksidāciju.*

Streamer

* Tāda vielas kā vīrusi1, baktērijas2, putekšņi3, pelējuma sēnīte4

Piezīme:
1 Testēšanas organizācija: Kitasato Vides zinātņu pētniecības centrs; testēšanas rezultātu sertifikāts Nr. 21_0026 (izdevusi tā pati organizācija); eksperimenta rezultāts: likvidēti 99,9 % vīrusa A-H1N1 pēc 1 stundas.
2 Testēšanas organizācija: Japānas Pārtikas produktu pētniecības laboratorijas. Testa numurs: 15044988001-0201. Testēšanas metode: Gaisa attīrītājā uzstādītam putekļu filtram no ieplūdes puses tika piestiprināts ar baktēriju šķidrumu piesūcināts testa paraugs, un iekārta tika darbināta 25 m³ testēšanas platībā. Pēc piecām stundām tika saskaitītas dzīvās baktērijas. Testa rezultāts: Vairāk nekā 99 % samazinājums pēc piecām stundām. Testa iekārta: Testēšanai tika izmantots modelis MCK55S (Japānas modelis), kas līdzvērtīgs sērijai MCK55W (turboreaktīvā darbība).
3 Dažādi alergēni tika apstaroti ar strīmera starojumu, un proteīnu noārdīšanās alergēnos tika pārbaudīta, izmantojot metodi ELISA, kataforēzi vai elektronu mikroskopu (kopīgs pētījums, veikts sadarbībā ar Wakayama Medicīnas universitāti). Testa piemērs: „Japānas ciedra putekšņi Cryj-1”; Testa rezultāti: 99,6 % vai vairāk noārdītu un likvidētu alergēnu 2 stundu laikā.
4 Testēšanas organizācija: Japānas Pārtikas produktu pētniecības laboratorijas. Testa numurs: 204041635-001. Testa rezultāts: 99,9 % vai vairāk noārdītu un likvidētu pelējuma (Cladosporium) sporu 24 stundu laikā.

Mitrināšanas funkcijas ilustrācija

Jaudīga mitrināšana aizsargā pret sausu gaisu un vīrusiem

  • Sargā ādu, kaklu un nāsis no sausuma.
  • Aizsargā pret vīrusiem, uzturot pienācīgu mitruma līmeni telpā.
  • Uztur telpā komfortablu mitruma līmeni (no 40 līdz 60 % RH)
  • Streamer tehnoloģija likvidē baktērijas mitrinošajā filtrā.

Augsti efektīvs HEPA filtrs uztver sīkas putekļu daļiņas

Likvidē 99 % daļiņu, kuru izmērs ir no 0,1μm līdz 2,5μm

arrow-right.png

Filtrs efektīvi savāc putekļus, izmantojot elektrostatisko spēku. Tas neaizsērē ātri, salīdzinot ar neelektrostatiskajiem HEPA filtriem, kas uztver putekļus, izmantojot tikai smalkos sietus.

Elektrostatiski uzlādēts

Elektrostatiskais HEPA filtrs

Likvidē 99,97 % sīko daļiņu, kuru izmērs ir 0,3μm Filtra šķiedra ir uzlādēta ar statisko elektrību un efektīvi uztver daļiņas. Neaizsērē ātri un tādējādi nerada lielus spiediena zudumus.

arrow-right.png

Tādējādi caur filtru izplūst lielāks gaisa apjoms.

salīdzinot ar

arrow-right.png

Filtrs spēj attīrīt lielāku gaisa apjomu!

Elektrostatiski neitrāls

Neelektrostatiskais filtrs

Tā kā tas uztver daļiņas, paļaujoties tikai uz sieta acs izmēru, jāizmanto smalkāki sieti, kas savukārt veicina ātrāku aizsērēšanu un izraisa lielus spiediena zudumus.

Kompakts, efektīvs un kluss, pateicoties jaunajai, novatoriskajai struktūrai

Gaisa attīrītāja struktūras ilustrācija

Iepazīstieties ar mūsu gaisa attīrītājiem

MC55W.jpg

Gaisa attīrītājs ar Streamer tehnoloģiju

Mūsu Streamer tehnoloģija ar filtru palīdzību atbrīvo gaisu no sīkām daļiņām, kas bieži vien nopietni apdraud veselību.

MCK55W.jpg

Ururu gaisa attīrītājs ar Streamer

Daikin Ururu gaisa attīrītājs attīra un mitrina gaisu jūsu mājoklī. Vienkārši periodiski uzpildiet 2,7 l tvertni, un tā mitrinās telpu ar maksimāli intensīvu mitruma atdevi 500 ml/h.

clean-air-ururu-sarara-v2.png

Iekštelpu gaisa kvalitāte, Daikin pieredze