Skip to main content

Daikin diena ir vairāk nekā parasta diena

Vairāk novatorisma, vairāk izaugsmes, vairāk atbildības, vairāk daudzpusības, vairāk cieņas un vairāk prieka.
Mēs uzņēmumā Daikin ticam, ka katra diena ir jāizbauda pilnā mērā.

Inovācijas, kas iedvesmo

Inovācijas, kas iedvesmo

Vai jūsu apņēmība meklēt risinājumus ir tik pat liela kā mūsējā? Kā tirgus līderi energoefektivitātes jomā mēs ticam, ka mūsu progresīvā pieeja produktu izstrādei nodrošina mūsu integrētajiem risinājumiem nepārspējamu kvalitāti un daudzpusību.

Karjeru attīstība

Personiskā izaugsme

Mēs uzskatām, ka augstākā kvalitātes produktus un pakalpojumus rada talantīgi cilvēki. Tieši tāpēc mēs izvēlamies ieguldīt darbinieku personiskajā izaugsmē un piedāvāt pilnveidošanās iespējas visas jūsu karjeras garumā.

Kopienas karjeras

Daikin kopiena

Ir svarīgi, lai darbs sagādātu prieku.
Jautrība un komandas darbs palīdz veidot ciešas saites starp kolēģiem.
Iesaistieties Daikin izklaides komandas organizētajos pasākumos, un jūs uzreiz sajutīsieties kā mājās.

bg-image

Starptautiskā stažēšanās

Vai jūs nesen esat beidzis augstskolu un jums starptautiskas ambīcijas? Daikin Europe starptautiskā stažēšanās piedāvā izvēlētiem dalībniekiem iespēju uzkrāt starptautisku pieredzi apvienojumā ar vispusīgu apmācību, kas palīdzēs viņiem veiksmīgi uzsākt karjeru uzņēmumā Daikin.

Runājiet ar mūsu talantu

 • Vērle (Veerle)

  „Tehniskā atbalsta nodaļā mūsu darbs ir risināt problēmas un atbildēt uz tehniskas dabas jautājumiem, ko mums uzdod mūsu ārzemju klienti. Mūsu nodaļa iemieso trīs galvenās pamatvērtības – ātrumu, uzticamību un draudzīgu attieksmi. Mēs pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu, ka šīs vērtības ir mūsu darba pamatā katru dienu. Mums ir svarīgi būt atbalsta sistēmai, uz kuru mūsu klienti vienmēr var paļauties.”

 • Berts (Bert)

  „Starptautiskam uzņēmumam ir būtiski svarīgi uzturēt atklātu komunikāciju ar visu valstu klientiem. Kā Daikin EMEA digitālā mārketinga komandas pārstāvis es bieži ceļoju uz ārzemju filiālēm, lai iepazīstinātu to darbiniekus ar reklāmas materiāliem. Šo ceļojumu laikā, strādājot ar cilvēkiem, kas ir ne tikai labākie savā darbā, bet arī uztur fantastisku komandas garu, es nepārtraukti no jauna pārliecinos par Daikin spēcīgo uzņēmuma kultūru.”

 • Bass (Bas)

  „Daikin ir progresīvs uzņēmums – ne tikai tehnoloģiju, bet arī cilvēkresursu jomā. Es ienācu tajā kā praktikants un divus gadus vēlāk kļuvu par pilna laika darbinieku, strādājot par darbu vadītāju ražotnē. Iespēja bagātināt savu pieredzi vadošā amatā un izcīnīt vietu ražošanas vadības komandā palīdzēja man izkopt daudzpusību un elastību, ko es vēlējos iegūt savā karjerā.

 • Jonass (Jonas)

  „Kļūstot par starptautisko stažieri, es ieguvu sākotnējo pieredzi, kas man bija nepieciešama, lai atrastu sev piemērotāko lomu uzņēmumā. Starptautiskās stažēšanās priekšrocība ir iespēja strādāt dažādās nodaļā, tostarp galvenajā birojā Ostendē, Beļģijā, un citās ārzemju filiālēs. Kā tirdzniecības pārstāvis-konsultants Eiropas un Āfrikas tirgum es izmantoju stažēšanās laikā iegūtās prasmes un pieredzi, lai katru dienu uzņemtos jaunus un aizraujošus izaicinājumus.

 • Linns (Lynn)

  „2011. gadā es sāku strādāt apgādes centrā, bet drīz vien sapratu, ka mani vairāk interesē tehniskā un projektu puse. Pateicoties tam, ka Daikin veicina iekšējo rotāciju, es pieņēmu lēmumu pāriet uz IT nodaļu. Tas izrādījās lielisks lēmums, jo ļāva man koncentrēties uz savu personisko izaugsmi un atrast savu īsto vietu uzņēmumā.”

Pievienojiet savu talantu

Mēs meklējam unikālus cilvēkus, kas vēlas ieguldīt savu talantu mūsu attīstībā un vadošajā lomā.

Jūsu talants

 • Apņēmība meklēt risinājumus
 • Apņēmība meklēt iespēja personiskai izaugsmei
 • Cieņa pret sevi un citiem
 • Vēlme veicināt ilgtspējīgu attīstību

Mūsu stiprās puses

 • Mēs esam starptautisks uzņēmums. EMEA galvenajā birojā mēs strādājam pie tā, lai saliedētu dažādu izcelsmju un tautību cilvēkus, uzturot ciešu saikni ar mūsu Japānas mantojumu.
 • Mēs esam pragmatiski. Mēs stimulējam uzņēmības garu un iedvesmojam mūsu darbiniekus pašiem veidot savu karjeru.
 • Mēs esam cieņas pilni. Mēs piedāvājam jums iespējas pilnveidoties un augt, izmantojot mūsu visaptverošo apmācību programmu un elastīgo iekšējo rotāciju, lai jūs varētu piepildīt savas ambīcijas.
 • Mēs esam tirgus līderi. Kā lielākais novators mūsu nozarē, mēs piedāvājam stabilitāti un ļoti plašas darba iespējas.

Piesakieties uz vakancēm un pievienojiet savu talantu

Mēs vienmēr meklējam jaunus kolēģus, kas gatavi pievienot savu talantu. Iepazīstieties ar vakancēm un piesakieties tiešsaistē.

Vai jūs meklējat karjeras iespējas?

Vai jūs tikko esat beidzis augstskolu un jums starptautiskas ambīcijas?

Vai esat students, kas meklē aizraujošas prakses iespēju?

Vai esat ideālais Daikin darbinieks, bet neredzat vakanci, kas atbilst jūsu iemaņām un prasmēm?

Iesniedziet savu CV, kā atvērtu pieteikumu, jo mēs vienmēr meklējam novatoriskus darbiniekus!

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?