header_installers.png

Veidojiet savu uzņēmējdarbību kopā ar Daikin

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes siltumsūkņu, gaisa kondicionēšanas, ventilācijas, saldēšanas un speciālo sistēmu risinājumus visplašākajā izvēlē, kāda pieejama tirgū.

Maksimāls komforts

Radiet klimatu, kas būs piemērots jūsu klientu dzīvesveidam

Augsta kvalitāte

Relaksējieties un izbaudiet priekšrocības, ko sniedz uzticamu risinājumu uzstādīšana

Energoefektivitāte

Piedāvājiet enerģijas ekonomiju, izmantojot mūsu energoefektīvos risinājumus

Apkalpošana

Paļaujieties uz pēcpārdošanas atbalstu un apkopes programmām


Daikin uzņēmējdarbības portāls

Mūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības portāls nodrošina jums tūlītēju piekļuvi visai informācijai un rīkiem, kas nepieciešami uzstādīšanai. Izmantojiet šo efektīvo meklētājprogrammu, lai atrastu visu, sākot ar rokasgrāmatām un prezentācijām, un beidzot ar videomateriāliem un atlases programmatūru, kas palīdzēs jums rast atbildes uz saviem jautājumiem un sniegs jums atbalstu jūsu uzņēmējdarbībā.

logo-Sky-Air-A-series-4c.png

Ir ieradušie trīs jauni līderi

Sky-Air-A-series_Web-banner_Hand_930x870_English_no_text.jpg
Daikin lielākais uzstādītāju tīkls Eiropā

Lielākais tīkls Eiropā

Uzņēmumam Daikin Europe, kas darbojas Eiropā vairāk nekā 45 gadus, ir pieredze un tīkls, kas ļauj radīt novatoriskus apsildes un gaisa kondicionēšanas risinājumus. Mums ir zināšanas par tirgu un līdzekļi, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Ar mūsu pašu Eiropas Attīstības centru un orientēšanos uz energoefektīviem izstrādājumiem mēs radām Eiropai paredzētus klimata risinājumus Eiropā.

Risinājumi visām klimata prasībām

Mēs uzņēmumā Daikin visplašākajā izvēlē piedāvājam apsildes un dzesēšanas risinājumus, kas piemēroti visdažādākajām vidēm un kas apmierinās visdažādākās personiskās vēlmes. Uzziniet vairāk par pieejamajām iespējām, izvēloties lietojuma jomu.

Sekojiet līdzi nozares jaunumiem