Vīrs ar celtnieka aizsargķiveri galvā strādā ar Daikin izstrādājumu.

Veidojiet savu uzņēmējdarbību kopā ar Daikin

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes siltumsūkņu, gaisa kondicionēšanas, ventilācijas, saldēšanas un speciālo sistēmu risinājumus visplašākajā izvēlē, kāda pieejama tirgū.

Maksimāls komforts

Radiet klimatu, kas būs piemērots jūsu klientu dzīvesveidam

Augsta kvalitāte

Relaksējieties un izbaudiet priekšrocības, ko sniedz uzticamu risinājumu uzstādīšana

Energoefektivitāte

Piedāvājiet enerģijas ekonomiju, izmantojot mūsu energoefektīvos risinājumus

Apkalpošana

Paļaujieties uz pēcpārdošanas atbalstu un apkopes programmām


Daikin uzņēmējdarbības portāls

Mūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības portāls nodrošina jums tūlītēju piekļuvi visai informācijai un rīkiem, kas nepieciešami uzstādīšanai. Izmantojiet šo efektīvo meklētājprogrammu, lai atrastu visu, sākot ar rokasgrāmatām un prezentācijām, un beidzot ar videomateriāliem un atlases programmatūru, kas palīdzēs jums rast atbildes uz saviem jautājumiem un sniegs jums atbalstu jūsu uzņēmējdarbībā.

Multi Split atlases programmatūra

Vienkārši lietojams tīmekļa atlases rīks mūsu „Multi Split” sistēmu klāstam. Tas ļauj izvēlēties katra klienta vajadzībām vispiemērotāko sistēmu.

Izmēģiniet to TAGAD

Iekštelpu gaisa kvalitāte un ventilācijas risinājumi

Projektējot jaunas ēkas, jāņem vērā daudz apsvērumu. Papildus būvniecības faktoriem ir jārisina arī apkures un dzesēšanas jautājumi, kā arī aspekts, kam bieži netiek pievērsta pienācīga uzmanība, — iekštelpu gaisa kvalitāte. Tā ir svarīga mūsu visu veselībai.

Sieviete stāv pie loga
Smaidīgi cilvēki.

Lielākais tīkls Eiropā

Uzņēmumam Daikin Europe, kas darbojas Eiropā vairāk nekā 45 gadus, ir pieredze un tīkls, kas ļauj radīt novatoriskus apsildes un gaisa kondicionēšanas risinājumus. Mums ir zināšanas par tirgu un līdzekļi, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Ar mūsu pašu Eiropas Attīstības centru un orientēšanos uz energoefektīviem izstrādājumiem mēs radām Eiropai paredzētus klimata risinājumus Eiropā.

Daikin skaņu izolējošais korpuss

Ievērojiet stingrās prasības attiecībā uz trokšņa līmeni, vienlaikus palielinot pielāgojamību ar iespēju izmantot Sky Air un VRV siltumsūkņus, pateicoties pat par 10 dB(A) samazinātai skaņas jaudai​

  • Speciāli izstrādāts Sky Air un VRV siltumsūkņiem
  • Rūpnīcā pārbaudīti skaņas, jaudas un efektivitātes dati
  • Nav nepieciešams veikt nekādus papildu aprēķinus
piemājas dārzs ar kokiem

Risinājumi visām klimata prasībām

Mēs uzņēmumā Daikin visplašākajā izvēlē piedāvājam apsildes un dzesēšanas risinājumus, kas piemēroti visdažādākajām vidēm un kas apmierinās visdažādākās personiskās vēlmes. Uzziniet vairāk par pieejamajām iespējām, izvēloties lietojuma jomu.

Sekojiet līdzi nozares jaunumiem