Risinājumi visām klimata prasībām

Mēs uzņēmumā Daikin visplašākajā izvēlē piedāvājam apsildes un dzesēšanas risinājumus, kas piemēroti visdažādākajām vidēm un kas apmierinās visdažādākās personiskās vēlmes. Uzziniet vairāk par pieejamajām iespējām, izvēloties lietojuma jomu.

Mūsu izstrādājumu klāsts

LowTemperature_500x330.png

Gaisa-ūdens zemas temperatūras siltumsūkņi

Daikin Altherma zemas temperatūras iekārtās ir izmantota gaisa-ūdens siltumsūkņu tehnoloģija, lai nodrošinātu ļoti energoefektīvu apsildi, dzesēšanu un karstā ūdens apgādi.

HighTemperature_500x330.png

Gaisa-ūdens augstas temperatūras siltumsūkņi

Vienkārši nomainiet savu veco apsildes un karstā ūdens sistēmu ar mūsu energoefektīvo Daikin Altherma augstas temperatūras siltumsūkni.

Hybrid_500x330.png

Hibrīda siltumsūknis

Efektīvi izmantojiet atjaunojamo un tradicionālo energoresursu kombināciju ar Daikin Altherma hibrīda siltumsūkni, kas paredzēts apsildei, dzesēšanai un karstā ūdens ražošanai.

AirtoAir_500x330.png

Gaisa-gaisa siltumsūkņi

Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņi izmanto āra gaisa atjaunojamo enerģiju, lai efektīvi apsildītu un dzesētu jūsu mājokli.

GroundSource_500x330.png

Ģeotermālie siltumsūkņi

Daikin ģeotermālie siltumsūkņi iegūst siltumu no zemes, lai nodrošinātu efektīvu apsildi, dzesēšanu un karstā ūdens apgādi.

DomesticHotWaterHP_500x330.png

Mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūkņi

Izvēlieties visenergoefektīvāko tirgū pieejamo karstā ūdens uzsildīšanas sistēmu ar mūsu mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūkņiem.

OilBoilers_500x330.png

Šķidrā kurināmā kondensācijas apkures katli

Jūsu mājokļa apsildei un karstā ūdens apgādei Daikin piedāvā visefektīvākos šķidrā kurināmā apkures katlus, kuros izmantota novatoriskā kondensācijas tehnoloģija.

GasBoilers_500x330.png

Gāzes kondensācijas apkures katli

Daikin gāzes kondensācijas apkures katli ir energoefektīvi un vienkārši uzstādāmi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti renovācijas projektiem un tradicionālo gāzes apkures katlu nomaiņai.

HPConvector_500x330.png

Siltumsūkņa konvektors

Daikin Altherma HPC ir siltumsūkņa konvektors, kas apvieno apsildes un dzesēšanas funkcijas vienā produktā.

HotWaterTank_500x330.png

Mājsaimniecības karstā ūdens tvertnes

Daikin karstā ūdens siltumsūkņi un boileri nodrošina karsto ūdeni pēc pieprasījuma jebkurā laikā; optimizējiet energoefektivitāti, pievienojot saules paneļus.

SkyAir_500x330.png

Sky Air

Daikin Sky Air ir kompleksa gaisa kondicionēšanas sistēma, kas nodrošina apsildi, dzesēšanu, ventilāciju un gaisa attīrīšanu vidējām vai mazām ēkām.

AHU_500x330.png

Gaisa apstrādes iekārtas un ventilācijas sistēmas

Daikin piedāvā augsti efektīvas gaisa apstrādes iekārtas gan maza, gan liela mēroga ventilācijai, kas nodrošina svaiga gaisa cirkulāciju jebkāda veida ēkās.

ControlSystems_500x330.png

Vadības sistēmas

No klimata kontroles centralizētas tiešsaistes vadības sistēmām jūsu mājoklim līdz multi zonu ēku pārvaldības sistēmām – ar Daikin jūsu rokās ir pilnīga kontrole visur un vienmēr.

VRV_500x330.png

VRV

Daikin VRV sistēmas piedāvā kompleksu klimata kontroles risinājumu visu veidu mazām, vidējām un lielām ēkām. Oriģināls, novatorisks un energoefektīvs Daikin izstrādājums.

Chiller_500x330.png

Čilleri un gaisa puses aprīkojums

Daikin piedāvā efektīvus un uzticamus ar ūdeni un gaisu dzesējamus čillerus, kā arī gaisa apstrādes iekārtas un sausos gaisa kondicionētājus jebkādiem lieliem vai maziem objektiem.

Refrigeration_500x330.png

Saldēšana

Daikin saldēšanas sistēmas ir izstrādātas drošai un efektīvai rūpnieciskajai un komerciālajai saldēšanai

AirCurtains_500x330.png

Biddle gaisa aizkari

Novērsiet siltuma zudumus un uzturiet patīkamu atmosfēru savā ēkā, izmantojot Biddle gaisa aizkarus.

Icoon Rooftop 2_16x9.png

Uz jumta uzstādāmas ierīces

Daikin uz jumta uzstādāmās ierīces ir nokomplektēti „plug & play” risinājumi, kuros āra puse un iekštelpu puse ir iepriekš savienotas.