Skip to main content

Lielie starptautiskie pasūtītāji (LSP)

Mēs atbalstām jūsu uzņēmējdarbību visa ceļa garumā

Starptautiskā uzņēmējdarbības pasaule vairumam uzņēmumu mēdz būt ļoti sarežģīta. Un uzņēmums Daikin vēlas šo uzņēmējdarbības ikdienu nedaudz atvieglot. Tieši tāpēc mēs izveidojām lielo starptautisko pasūtītāju atbalsta komandu (LSP) – uzticamu uzņēmējdarbības un mazumtirdzniecības jomā vadošo speciālistu komandu, kas gatava palīdzēt jūsu uzņēmumam orientēties HVAC-R nozarē un nodrošināt optimālu komfortu un gaisa kvalitāti jūsu klientiem.

Jūsu starptautiskais uzņēmējdarbības partneris

LSP komanda, kas strādā no mūsu Eiropas centrālā biroja, kalpo par galveno saskares punktu, lai īstenotu visas starptautiskās uzņēmējdarbības iespējas. Mūsu komanda paļaujas uz dažādos sektoros strādājošu kolēģu un partneru tīklu visā pasaulē, un tā var palīdzēt jūsu uzņēmumam iegūt priekšrocības pār konkurentiem, piedāvājot efektivitāti, pārskatāmību un pielāgojamību jūsu uzņēmējdarbības stratēģijām.

Efektīvs uzstādītājs
Efektīvs uzstādītājs

Ietaupiet laiku un naudu, lai palielinātu sava uzņēmuma peļņu.

  • Īsa un vienkārša komunikācija visa projekta cikla laikā
  • Mēs piedāvājam plašu HVAC-R risinājumu klāstu
Pārskatāma uzņēmējdarbība
Pārskatāma uzņēmējdarbība

Gūstiet vislabāko ieskatu, lai pieņemtu saprātīgus uzņēmējdarbības lēmumus, kas atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām.

  • Saņemiet atbalstu attiecībā uz to, kā optimizēt jūsu HVAC sistēmas dzīves cikla izmaksas
  • Informācija par jaunākajiem vietējiem un valdības normatīvajiem aktiem
Pielāgojamība partnerattiecībās
Pielāgojamība partnerattiecībās

Izbaudiet pielāgojamību mūsu partnerattiecībās, jo mēs piedāvājam jūsu vajadzībām individuāli pielāgotas stratēģijas.

  • No projektēšanas līdz pēcpārdošanas apkalpošanai – jūsu uzņēmums saņems visaptverošu atbalstu, kas atbildīs jūsu vajadzībām starptautiskā līmenī
  • Iepirkumu plāni par labāko vērtību, tostarp apjomu atpazīšana
Viendabīgums uzņēmējdarbībā
Viendabīgums uzņēmējdarbībā

Harmonizējiet savas darba metodes visos tirgos, standartizējot savus HVAC-R projektēšanas kritērijus un iepirkuma plūsmas.

  • Piekļūstiet plašam uzticamu Daikin sertificētu uzstādītāju un pārbaudītu servisa partneru tīklam
Ilgtspējīga uzņēmējdarbība

Ilgtspējības pievienotā vērtība

Radīt ilgtspējīgu uzņēmumu nozīmē koncentrēties uz veiksmīgu darbību ilgtermiņā, un par to arvien vairāk domā ne tikai mūsu klienti, bet arī mēs.

Mūsu LSP komanda pašlaik pārrauga vairāk nekā 800 objektus visā Eiropā. Tas nozīmē, ka mēs iegūstam milzīgu daudzumu reālu datu par dažādu iekārtu enerģijas patēriņu, remonta izmaksām un apkopes izdevumiem. Izmantojot šos datus, mēs spējam reālistiski un vispusīgi analizēt mūsu aprīkojuma dzīves cikla izmaksas, tādējādi dodot mūsu klientiem iespēju salīdzināt pašreizējās izmaksas un pieņemt saprātīgus uzņēmējdarbības lēmumus.

LSP piemēru analīze

No maziem veikaliņiem līdz tirdzniecības centriem, servisa stacijām, restorāniem un viesnīcām – mūsu LSP komanda ir gatava sniegt atbalstu uzņēmumiem no visdažādākajiem uzņēmējdarbības sektoriem. Iepazīstieties ar piemēru analīzi, kurā aplūkotas situācijas ar mūsu lielajiem starptautiskajiem pasūtītājiem, lai uzzinātu, kā mēs varam pielāgot savus pakalpojumus, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam gūt panākumus.

Mazumtirdzniecības veikals

Mēs uzņēmumā Daikin saprotam, kā komfortabla klimata nodrošināšana jūsu veikalā visa gada garumā var labvēlīgi ietekmēt pircēju skaitu. Tāpēc mēs piedāvājam dažādu izstrādājumu un pakalpojumu kombināciju, lai uzlabotu aprīkojuma darbības efektivitāti un komforta līmeni jūsu veikalā, vienlaikus samazinot izdevumus par patērēto enerģiju.

Tirdzniecības centrs

Tirdzniecības centriem un pārtikas mazumtirdzniecības veikaliem ir ļoti specifiskas vajadzības attiecībā uz apsildi, dzesēšanu, ventilāciju un saldēšanu. Lieki teikt, ka arī enerģijas izmaksām ir ļoti liela nozīme. LSP var būt jūsu uzticamais partneris, kas pārraudzīs visas iekārtas un jūsu veikala kopējo enerģijas patēriņu.

Tirdzniecības centra piemēra analīze

LSP piemērs – tirdzniecības centrs
LSP piemērs – servisa stacijas

Servisa stacijas un veikali-kioski

Mazām un vidējām telpām ar lielu apmeklētāju kustību un ilgu darba laiku parasti ir daudz dažādu vajadzību attiecībā uz HVAC-R aprīkojumu. Jo mazāka ir tirdzniecības vieta, jo mazāks apgrozījums, un attiecīgi jo lielāka nozīme ekspluatācijas izmaksām. Uzziniet, kā mēs pielāgojam mūsu aukstumapgādes un siltuma reģenerācijas izstrādājumus servisa staciju un veikalu-kiosku vajadzībām.

Servisa stacijas piemēra analīze

Veikala-kioska piemēra analīze

Restorāns

Karsto ūdeni var ražot daudz dažādos veidos, bet ne visi no tiem ir uzskatāmi par ilgtspējīgiem. Siltumsūknis spēj ne tikai ilgtspējīgi ražot karsto ūdeni, bet arī nodrošināt apsildes un dzesēšanas vajadzības. Uzziniet, kā mēs palīdzējām pasaulslavenai restorānu ķēdei optimizēt uzņēmējdarbību.

Restorāna piemēra analīze

LSP piemērs – restorāns

Viesnīcas

Daikin piedāvā novatoriskus augstākās kvalitātes klimata pārvaldības, apsildes un aukstumapgādes risinājumus, lai apmierinātu viesnīcu sektora profesionāļu mainīgās vajadzības, vienlaikus nodrošinot visaugstāko komfortu viesnīcu apmeklētājiem.

Viesnīcas piemēra analīze

Uzzināt vairāk

Vairāk informācijas

Lai iegūtu vairāk informācijas vai uzdotu jautājumus par LSP komandu, lūdzu, sazinieties ar:

Daikin Europe N.V. - Brussels Office

Chaussée de Mons 1424
1070 Anderlecht - Belgium

Tālr.: +32 2 529 61 24
keyaccounts@daikineurope.com

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?