Līderis gaisa kondicionēšanas risinājumu jomā

Līderis gaisa kondicionēšanas risinājumu jomā

Pateicoties mūsu plašajam energoefektīvu gaisa kondicionēšanas iekārtu klāstam, jūs vienmēr atradīsiet savām vajadzībām atbilstošu dzesēšanas un apsildes risinājumu.

gaisa kondicionēšana energoefektīvas tehnoloģijas nākotnei

Energoefektīvas tehnoloģijas nākotnei

Mūsu dzesēšanas risinājumiem ir piešķirtas augstākās energoefektivitātes marķējuma klases tirgū. Pateicoties tam, ka mēs koncentrējamies uz atjaunojamiem energoresursiem un inovatīvām tehnoloģijām, jūs iegūstat risinājumu, kas maksimāli palielina rentabilitāti. Mūsu misija izstrādāt energoefektīvus klimata risinājumus garantē, ka Daikin iekārtas ne tikai atbilst normatīvajos aktos noteiktajiem standartiem, bet par daudziem gadiem tos apsteidz.

Labs dizains ir nemanāms

Pateicoties plašajai iekštelpu ierīču un dizainu izvēlei, jūs vienmēr atradīsiet klimata risinājumu, kas iederēsies jūsu interjerā.

gaisa kondicionēšana optimāls komforts

Jūsu komforts ir mūsu prioritāte

Mūsu gaisa kondicionētāji spēj daudz vairāk nekā tikai dzesēt gaisu. Tie rūpīgi sabalansē temperatūru, apsildi, mitruma līmeni un gaisa tīrību, lai nodrošinātu viskomfortablāko klimatu.

gaisa kondicionēšana vadības elementi

pārvaldiet savu enerģijas patēriņu vienkārši

Klimata kontrolei jābūt vienkāršai, inteliģentai un energoefektīvai. Neatkarīgi no tā, vai meklējat risinājumu savam mājoklim vai uzņēmumam, mēs piedāvājam visdažādākās sistēmas, kas jums palīdzēs pārņemt kontroli pār iekštelpu klimatu.

„Split” tipa gaisa kondicionēšanas sistēma vienai telpai

Vienai telpai

Vienkāršā „split” sistēmā vienai āra ierīcei ir pievienota viena iekštelpu ierīce. Šāda konfigurācija atvieglo uzstādīšanu un padara dzesēšanu un apsildi vienkāršu.

„multi-split” gaisa kondicionēšana jūsu mājoklim

Visam mājoklim

Ar Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņiem vienai āra ierīcei iespējams pievienot līdz pat piecām iekštelpu ierīcēm, lai efektīvi atdzesētu vai apsildītu piecas dažādas telpas. Temperatūru katrā telpā var regulēt atsevišķi.

JAUNUMS! Pievienojiet savam gaisa-gaisa siltumsūknim mājsaimniecības karstā ūdens tvertni un 3 iekštelpu ierīces.

Gaisa kondicionēšana komerciālām ēkām

Komerciālām un rūpnieciskām ēkām

Daikin tiešās izplešanās (DX) un ūdens sistēmās vienai āra ierīcei var pievienot neierobežotu skaitu iekštelpu ierīču, lai nodrošinātu dzesēšanu, apsildi, ventilāciju un karsto ūdeni. Temperatūru katrā telpā un zonā var regulēt atsevišķi.

Dažādi dizaina varianti jūsu interjeram

FTXJ-AW_02_001.jpg

Pie sienas uzstādāmas ierīces

Daikin pie sienas uzstādāmās ierīces ir pieejamas dažādu stilu versijās un konfigurācijās, kas visas guvušas starptautisku atzinību par to izcilo vērtību un lielisko dizainu.

gaisa kondicionēšana uz grīdas uzstādāms modelis

Uz grīdas uzstādāmas ierīces

Daikin uz grīdas uzstādāmās ierīces piedāvā izcilu komfortu un stilu, pateicoties to elegantajam dizainam un kompaktajiem izmēriem.

conceiled-ceiling.png

Griestos iebūvējamas ierīces

Griestos iebūvējamās ierīces ir ideāli piemērotas visu veidu telpām, jo tās neuzbāzīgi saplūst ar jebkādu interjeru. Tās uzstāda, diskrēti paslēpjot iebūvētajos griestos tā, ka redzamas ir tikai gaisa izplūdes atveres.

gaisa kondicionēšana kasete

Griestu kasetes

Mūsu griestu kasetes ir izstrādātas, lai nodrošinātu optimālu gaisa plūsmu jebkāda lieluma telpās, neaizņemot vietu pie sienām vai uz grīdas. Daikin piedāvā visplašāko sortimentu tirgū, lai garantētu, ka atradīsiet ideāli piemērotu risinājumu savam ēkas un telpu izkārtojumam.

ceiling-suspended.png

Pie griestiem uzstādāmas kasetes

Mūsu pie griestiem uzstādāmās kasetes ir ideāls risinājums telpām, kurās nav iebūvēto griestu vai kurās ir ierobežota grīdas platība. Pateicoties to atsevišķajai aizvaru vadībai un dažādajiem leņķiem, tie lieliski iederas jebkādā interjerā.

Gaisa kondicionēšana visu veidu ēkām

Lai kas jūs būtu – namīpašnieks, veikalnieks vai viesnīcas pārvaldnieks –, mūsu Daikin siltumsūkņi nodrošinās jūsu apmeklētājiem patīkamu vēsumu. Sāciet sava projekta izstrādāšanu kopā ar mums, izvēloties savas ēkas veidu.