Skip to main content

Daikin EMEA Attīstības centrs (EAC)

Ieguldījums inovācijās

EAC misija

EAC misija

Mēs tiecamies būt līderi pētniecības un attīstības jomā apsildes aprīkojuma tirgū, radot novatoriskus HVAC-R risinājumus, kas atbilst jaunākajām vides aizsardzības prasībām.

EAC logotips

EAC redzējums

Katrs izcilais sasniegums sākas kā projekts. No projekta top prototips, kas pēc tam tiek vērtēts, uzlabots un apstiprināts, līdz tas kļūst par gala produktu. Šis gala produkts tad tiek laists tirgū, kur tas tiek pārraudzīts un pārbaudīts, lai veiktu tālākus uzlabojumus. Visi šie procesi tad arī ir tas, ar ko nodarbojas EAC.

EAC ir vieta, kur Daikin pārvērš taustāmus pētījumus nākotnes klimata kontroles tehnoloģijās. Ar galvenajiem birojiem Ostendē un Gentē (Beļģija) un filiālēm Guglingenē (Vācija), Pilzenē (Čehija), Stambulā (Turcija) un Mantovā (Itālija) EAC ir starptautisks tīkls, kas nodarbojas ar pētniecību un attīstību, lai radītu inovācijas HVAC-R nozarē.

Ar milzīgu pieredzi jaunāko apsildes risinājumu izstrādē un pilnveidošanā EAC pašreiz ir Daikin galvenais attīstības centrs, kurā tiek testētas un izstrādātas jaunas apsildes tehnoloģijas Eiropai, Vidējiem Austrumiem un Āfrikai (EMEA).

EAC redzējums

Ieguldījums personālā un infrastruktūrā

Lai izveidotu EAC, mēs ieguldījām tehnoloģijās un infrastruktūrā gandrīz 13 miljonus eiro. Esošās telpas tika pārbūvētas par augsti tehnoloģiskām testēšanas telpām, padarot EAC par vietu, kur novērtēt mūsu izstrādājumu darbību, lai sasniegtu komfortu, energoefektivitāti un ekspluatācijas drošumu visos klimatiskajos apstākļos.

EAC sastāv no vairākām nodaļām, tostarp, izstrādājumu attīstības, ekspluatācijas drošuma un atbilstības nodaļām. Katru no šīm nodaļām vada inženieri ar ļoti dažādu profesionālo pieredzi, izmantojot iespēju strādāt kopā, lai veidotu HVAC-R nozares nākotni.

Vai esat ieinteresēts pievienoties mūsu EAC komandai?

Mēs šobrīd meklējam jaunus gribētājus pievienoties mūsu talantīgajai EAC komandai! Ja jūsu kaislība ir jaunāko tehnoloģiju izstrāde un jūs vēlaties strādāt augsti tehnoloģiskā vidē, iespējams, ka varam piedāvāt jums tieši to darbu, ko meklējat. Pieteikties aicināti augstskolu beidzēji ar maģistra grādu tehniskās specialitātēs un lielu interesi par Daikin produktiem.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?