Skip to main content

Zaļo ēku sertifikācija

Kā vadošais HVAC-R sistēmu ražotājs, Daikin ir jūsu labākais partneris zaļo ēku projektiem.

Zaļo ēku nozīmīgums

Energoefektīvi būvniecības risinājumi var šķist dārgāki pašā sākumā, taču ilgtspējīga varianta izvēle ietaupīs jūsu naudu ilgtermiņā. Ieguldot zaļā risinājumā, jūs samazināt ekspluatācijas izdevumus un izmantojat atjaunojamos resursus. Apsteidziet likumdošanu un palieliniet savas ēkas tirgus vērtību.

Kas ir BREEAM, LEED un WELL?

BREEAM, LEED un WELL ir trīs visplašāk izmantotās zaļo ēku vērtēšanas sistēmas. Tās palīdz īpašniekiem, arhitektiem un dizaineriem izvēlēties ilgtspējīgus un rentablus risinājumus.

Kā tās darbojas?

Izmantojot neatkarīgus licencētus novērtētājus, tās vērtē energoefektivitāti un ūdens lietojumu, veselību un labklājību, piesārņojumu, transportu, materiālus, atkritumus, ekoloģiju un pārvaldības procesus un, pamatojoties uz šiem zinātniskajiem pētījumiem, piešķir ēkām vērtējumu atkarībā no iegūtajiem punktiem.

Izvirzot šos mērķus, vēl pirms tie ir noteikti regulējošo noteikumu prasībās, tiek veicināta lielāka ilgtspējība un inovācijas būvniecības nozarē.

Jūsu zaļais partneris

Jūsu zaļais partneris

Mūsu akreditēto profesionāļu (AP) komanda ir gatava palīdzēt jums izvēlēties pareizo aprīkojumu, lai sasniegtu jūsu zaļās ēkas mērķus jūsu budžeta robežās. Lai kas jums būtu nepieciešams – BREEAM vai LEED sertifikācija, ilgtspējīgs projekts vai ievade ekspluatācijā – Daikin būs kopā ar jums no sākuma līdz beigām, lai palīdzētu jums iegūt maksimumu no jūsu zaļās ēkas programmas.

Daikin BREEAM/LEED vērtējuma lapa

BREEAM un LEED vērtējuma lapa, ko izveidojusi mūsu ekspertu komanda, sniedz ieteikumus un atbalstu, lai jūs varētu palielināt savas ēkas vērtējumu, izmantojot Daikin siltumsūkņu tehnoloģijas.

Iesniedzot šo lapu novērtētājiem kā pierādījumu bāzi, jūs ietaupāt laiku, piesakoties BREEAM vai LEED sertifikācijai.

Download the sheet now

Uzziniet, kurās kategorijās Daikin siltumsūkņi saņem BREEAM kredītpunktus / LEED punktus, lai iegūtu augstākā līmeņa zaļo ēku sertifikāciju

Mūsu zaļo ēku projekti

Mēs specializējamies palīdzības sniegšanā būvniekiem, lai iegūtu BREEAM Excellent, LEED Gold, NZEB un tamlīdzīgus sertifikātus. Iepazīstieties ar dažiem no zaļo ēku projektiem, kuros mēs esam piedalījušies.

Palieliniet savu BREEAM vērtējumu ar Daikin

1990. gadā izveidotā vērtēšanas sistēma BREEAM palīdz īpašniekiem, arhitektiem un dizaineriem izvēlēties ilgtspējīgus un rentablus risinājumus. Izmantojot neatkarīgus licencētus novērtētājus, BREEAM vērtē energoefektivitāti un ūdens lietojumu, veselību un labklājību, piesārņojumu, transportu, materiālus, atkritumus, ekoloģiju un pārvaldības procesus un, pamatojoties uz šiem zinātniskajiem pētījumiem, piešķir ēkām kādu no šādiem vērtējumiem: „atbilst”, „labi”, „ļoti labi”, „teicami” un „izcili”. Izvirzot šos mērķus, vēl pirms tie ir noteikti regulējošo noteikumu prasībās, BREEAM veicina lielāku ilgtspējību un inovācijas.

Daikin rūpnīcas Beļģijā un Čehijā, kā arī mūsu VRV, Sky Air, Daikin Altherma, Split un čilleru sistēmas, ir ieguvušas BES 6001 sertifikātu. Šī sertifikācija nodrošina sociāli, ekonomiski un ekoloģiski atbildīgu piegādātāju izvēli visā apgādes ķēdē. BREAAM sistēma ir oficiāli atzinusi BES 6001 sertifikātu, un, iekļaujot savā ēkā BES 6001 sertificētus izstrādājumus, jūs ievērojami uzlabosiet savu BREEAM vērtējumu.

Uzzināt vairāk

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?