Certifying your green building

Zaļo ēku sertifikācija

Kā vadošais HVAC-R sistēmu ražotājs, Daikin ir jūsu labākais partneris zaļo ēku projektiem.

Zaļo ēku nozīmīgums

Energoefektīvi būvniecības risinājumi var šķist dārgāki pašā sākumā, taču ilgtspējīga varianta izvēle ietaupīs jūsu naudu ilgtermiņā. Ieguldot zaļā risinājumā, jūs samazināt ekspluatācijas izdevumus un izmantojat atjaunojamos resursus. Apsteidziet likumdošanu un palieliniet savas ēkas tirgus vērtību.

Daikin kompleksais risinājums

Daudzās ēkās parasti tiek izmantotas atsevišķas sistēmas apsildei, dzesēšanai, saldēšanai, ventilācijai un karstajam ūdenim. Tā rezultātā tiek nelietderīgi izšķērdēts daudz enerģijas. Mēs piedāvājam efektīvāku alternatīvu ar Daikin komplekso risinājumu. Daikin kompleksais risinājums pārvalda līdz pat 70 % no ēkas enerģijas patēriņa, lai nodrošinātu maksimālu energoefektivitāti ar minimāliem ekspluatācijas izdevumiem un samazinātu CO2 emisijas.

Daikin Total Solution
Your green partner

Jūsu zaļais partneris

Mūsu akreditēto profesionāļu (AP) komanda ir gatava palīdzēt jums izvēlēties pareizo aprīkojumu, lai sasniegtu jūsu zaļās ēkas mērķus jūsu budžeta robežās. Lai kas jums būtu nepieciešams – BREEAM vai LEED sertifikācija, ilgtspējīgs projekts vai ievade ekspluatācijā – Daikin būs kopā ar jums no sākuma līdz beigām, lai palīdzētu jums iegūt maksimumu no jūsu zaļās ēkas programmas.

Mainīgs aukstumaģenta apjoms (VRV) un invertoru tehnoloģija

Daikin tāpat kā BREEAM un LEED uzskata energoefektivitāti par galveno prioritāti, izstrādājot zaļo projektu. Labākais ieguldījums, ko varat izvēlēties, ir Daikin mainīga aukstumaģenta apjoma tehnoloģija VRV sistēmām, jo tā ļauj jums pielāgot aukstumaģenta temperatūru faktiskajiem apstākļiem, nodrošinot optimālu sezonas efektivitāti visa gada garumā. Daikin VRV sistēmās, čilleros un saldēšanas iekārtās ar siltuma reģenerāciju tiek izmantota invertoru tehnoloģija, kas ļauj sasniegt augstākos BREEAM un LEED rezultātus energoefektivitātes aprēķinos.

VRV
The Intelligent Network

Intelektiskais tīkls

Lai būtiski samazinātu ēkas enerģijas patēriņu, katra gaisa kondicionētāja darbība jāpārvalda un jāpārrauga 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Daikin intelektiskais tīkls (i-Net) ir tīmekļa datu apstrādes un analīzes rīks, kas ļauj jums koncentrēties uz jūsu uzņēmējdarbību, atstājot HVAC-R aprīkojuma pārvaldību mūsu ziņā. Mūsu Daikin i-Net pastāvīgi precīzi pielāgo jūsu sistēmu darbību bez jūsu iejaukšanās.

Mūsu zaļo ēku projekti

Mēs specializējamies palīdzības sniegšanā būvniekiem, lai iegūtu BREEAM Excellent, LEED Gold, NZEB un tamlīdzīgus sertifikātus. Iepazīstieties ar dažiem no zaļo ēku projektiem, kuros mēs esam piedalījušies.

Quattro park c

Krakova, Polija

BREEAM vērtējums: „Ļoti labi”

VRV tiek izmantots kā viens avots apsildei un dzesēšanai. Intelektiskais skārienekrāna pārvaldnieks tiek izmantots centralizētai vadībai un enerģijas patēriņa pārvaldībai.

Crystal Tower

Bukareste, Rumānija

BREEAM vērtējums projekta stadijā: „Teicami”

Izcils un plaši pazīstams Daikin kompleksā risinājuma piemērs, kura rezultātā tika izveidota augsti efektīva HVAC sistēma.

Weybridge

Veibridža, Apvienotā Karaliste

BREEAM vērtējums: „Teicami”

Daikin VRV siltuma reģenerācijas sistēma ievērojami veicina šīs modernās biroju ēkas energoefektivitāti.

Palieliniet savu BREEAM vērtējumu ar Daikin

1990. gadā izveidotā vērtēšanas sistēma BREEAM palīdz īpašniekiem, arhitektiem un dizaineriem izvēlēties ilgtspējīgus un rentablus risinājumus. Izmantojot neatkarīgus licencētus novērtētājus, BREEAM vērtē energoefektivitāti un ūdens lietojumu, veselību un labklājību, piesārņojumu, transportu, materiālus, atkritumus, ekoloģiju un pārvaldības procesus un, pamatojoties uz šiem zinātniskajiem pētījumiem, piešķir ēkām kādu no šādiem vērtējumiem: „atbilst”, „labi”, „ļoti labi”, „teicami” un „izcili”. Izvirzot šos mērķus, vēl pirms tie ir noteikti regulējošo noteikumu prasībās, BREEAM veicina lielāku ilgtspējību un inovācijas.

Daikin rūpnīcas Beļģijā un Čehijā, kā arī mūsu VRV, Sky Air, Daikin Altherma, Split un čilleru sistēmas, ir ieguvušas BES 6001 sertifikātu. Šī sertifikācija nodrošina sociāli, ekonomiski un ekoloģiski atbildīgu piegādātāju izvēli visā apgādes ķēdē. BREAAM sistēma ir oficiāli atzinusi BES 6001 sertifikātu, un, iekļaujot savā ēkā BES 6001 sertificētus izstrādājumus, jūs ievērojami uzlabosiet savu BREEAM vērtējumu.

Uzzināt vairāk