Skip to main content

Gaisa attīrīšana, lai cīnītos ar COVID-19 — tas ir mūsu risinājums

Zinātniskie pētījumi liecina, ka inficēties ar COVID-19 vīrusu daudz lielākas iespējas iekštelpās nekā ārpus telpām. Šā iemesla dēļ ir izstrādātas dažādas instrukcijas, lai pēc iespējas efektīvāk apkarotu vīrusa izplatīšanos. Saskaņā ar tām inficēšanās risku palīdz mazināt ne tikai laba ventilācija, bet arī gaisa attīrīšana. Daikin gaisa attīrītāji nodrošina trīs reizes tīrāku gaisu un veselīgāku klimatu telpās. Rezultāts — komfortablāka un drošāka iekštelpu vide tās iemītniekiem.

COVID-19: Kā mazināt piesārņojuma risku?

Tāpat kā visi vīrusi, baktērijas un alergēni arī COVID-19 galvenokārt izplatās pa gaisu. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt telpu ventilāciju, lai izvadītu no tām sasmakušu gaisu — it īpaši, ja tajā ir vīruss, — un aizstātu to ar svaigu gaisu. Ja ventilācija nav iespējama, labs papildu līdzeklis, lai ierobežotu vīrusa pārnešanu, ir gaisa attīrīšana.

Protams, joprojām ir svarīgi ievērot aizsargpasākumus: valkāt sejas masku, mazgāt rokas un ievērot sociālo distancēšanos.

Kā es varu cīnīties ar koronavīrusu, izmantojot Daikin gaisa attīrītāju?

Lai maksimāli ierobežotu vīrusa daļiņu pārnešanu, ieteicams attīrīt gaisu, tādējādi likvidējot šīs daļiņas vai aerosolus. Pētījumi ir pierādījuši, ka gaisa attīrīšanā, lai apkarotu COVID-19 izplatīšanos, iedarbīga ir tikai HEPA filtrācija un elektrostatiskā attīrīšana (elektriski uzlādējot un savācot vīrusu daļiņas, lai tās iznīcinātu, izmantojot elektrostatisko filtru).

Ar Daikin jaunajiem gaisa attīrītājiem MCK55W un MC55W jūs varēsiet elpot mierīgi. Šajās iekārtās ir izmantota elektrostatiskās attīrīšanas tehnoloģija: Streamer tehnoloģija elektriski uzlādē tādas kaitīgās vielas kā vīrusus, ko pēc tam uztver elektrostatiskais HEPA filtrs.

Turklāt šī Streamer tehnoloģija pakļauj kaitīgās vielas oksidatīvai noārdīšanai: strīmeris rada stabilu liela ātruma elektronu plūsmu, radot sava veida plazmas izlādi (daudz lielāku nekā parasta plazmas izlāde). Vēl viena šīs tehnoloģijas priekšrocība ir tā, ka spēcīgā oksidatīvā noārdīšana iznīcina un likvidē ne tikai vīrusu daļiņas, bet arī baktērijas, pelējumu, alergēnus, bīstamas ķīmiskas daļiņas un sliktas smakas. Tas nozīmē, ka Daikin gaisa attīrītāji ir lieliski palīgi arī cilvēkiem, kas sirgst ar astmu vai alerģijām. Uzmanību! Lai sasniegtu optimālu efektu, gaisa attīrītājam jāveic no diviem līdz pieciem attīrīšanas cikliem stundas laikā.

99,9 % efektivitāte

Zinātniskais pētījums, kas nesen tika veikts sadarbībā ar Tokijas Universitāti un Okajamas Zinātņu universitāti, pierāda, ka Daikin Streamer tehnoloģija inaktivizē vairāk nekā 99,9 % no gaisā esošā koronavīrusa (SARS-CoV-2) pēc 3 stundu ilgas apstarošanas īpašos laboratorijas apstākļos.

Citiem vārdiem sakot, mūsu gaisa attīrītāji padara drošāku gan jūsu mājas, gan darba vidi. Protams, lai iekārta darbotos efektīvi, to ir svarīgi pareizi uzstādīt un uzturēt. Vai jums ir kādi jautājumi par gaisa attīrīšanu un/vai mūsu iekārtām, kas aprīkotas ar Streamer tehnoloģiju? Lūdzu, sazinieties ar mums jau tagad. Mēs priecāsimies jums palīdzēt.

gaisa attīrīšana

Saistīti vienumi

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?