Skip to main content

Piecas mācības, ko guvu kā Starptautiskās jauno absolventu programmas dalībnieks

Maiklam un Sihanam, pašreizējiem Daikin Europe darbiniekiem, Starptautiskā jauno absolventu programma bija kas vairāk par atspēriena punktu karjeras uzsākšanai. Tā bija iespēja gūt pieredzi šajā jomā, kā arī vērtīgu pieredzi viņu profesionālajai izaugsmei.

Mēs lūdzām Maiklu un Sihanu padalīties ar 5 galvenajām mācībām, ko viņi guva programmas laikā, un sniegt padomu nākamajiem dalībniekiem!

Domājiet progresīvi

Domājiet progresīvi

Sihans: Viena no programmas priekšrocībām ir iespēja strādāt dažādās Daikin Europe nodaļās. Ir svarīgi domāt progresīvi, jo iepazīstot katras nodaļas plusus un mīnusus, jūs uzzināsiet vairāk par uzņēmumu un to, kā sadarboties ar citām komandām.

Maikls: Progresīvai domāšanai ir būtiska nozīme arī problēmu risināšanā. Uzsākot programmu, es problēmu risināšanai izmantoju tikai savas idejas. Daču drīz atklāju, ka paļaujos uz šauru redzējumu. Es uzzināju, ka, atrodot laiku, lai konsultētos ar kolēģiem, es varētu gūt pareizo izpratni, lai piedāvātu vēl labāku risinājumu.

Domājiet globāli

Sihans: Daikin Europe ir ļoti starptautiska grupa. Ņemot vērā, ka visā Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā ir izvietotas septiņas rūpnīcas un divdesmit tirdzniecības nodaļas, ir lielas izredzes, ka jums būs iespēja sadarboties ar kolēģiem un komandām ārpus galvenās mītnes.

Maikls: Ja paskatīsieties uz Daikin produktu no globāla skatpunkta, tas jūs sagatavos stratēģiskai domāšanai. Piemēram, jūsu izplānotās vai kolēģiem ierosinātās stratēģijas var ietekmēt uzņēmumu ne tikai jūsu reģionā, bet arī visā pasaulē. Darbs ar kolēģiem, kas pārstāv dažādas tautības un kultūras, jūs sagatavos darbam starptautiskā organizācijā.

Domājiet globāli
Veidojiet savu tīklu

Veidojiet savu tīklu

Maikls:Jūsu tīklam ir būtiska nozīme. Jums jābūt komandas spēlētājam un jābūt gatavam mācīties no pieredzējušākiem kolēģiem. Izveidojot iekšēju tīklu ar dažādu nodaļu pārstāvjiem, jūs atradīsit īstos cilvēkus, ar kuriem sadarboties pie turpmākiem projektiem.

Sihans: Tīkla veidošana ir viena no vissvarīgākajām lietām, lai nostātos uz pareizā ceļa panākumu gūšanai. Iekšējie tīkli var uzlabot jūsu darba efektivitāti un kvalitāti, savukārt ārējie tīkli (saikņu veidošana ar piegādātājiem, tirgotājiem un izplatītājiem) var palīdzēt paplašināt uzņēmējdarbības iespējas.

Domājiet netradicionāli

Maikls: Stažēšanās laikā jūs varat saskarties ar daudziem izaicinājumiem, kuriem neesat gatavs. Nebaidieties no šiem izaicinājumiem. Tā vietā uztveriet tos kā iespēju izkāpt no savas komforta zonas. Analizējiet problēmu, uzsāciet diskusijas ar citiem un izmantojiet iztēli. Es vēlos visvairāk uzsvērt šo pēdējo aspektu, jo piedāvāt standarta risinājumu ir vienkārši. Tikai tad, kad uzdrošināties sapņot lielus sapņus, jūs varat piedāvāt lielāku vērtību uzņēmumam un atstāt ilgstošu efektu.

Sihans: Neatkarīgi no tā, vai strādājat tirdzniecības vai ražošanas nodaļā, uzņēmumam Daikin Europe ir nepieciešams, lai jums ir dinamiska domāšana un ilgtermiņa redzējums. No savas pieredzes Eiropas iepirkumu centrā (EPC) es secināju, ka ir būtiski domāt netradicionāli, lai atrastu pareizo risinājumu katrai Daikin rūpnīcai. Tieši šāda veida uzdevumi var jūs izaicināt domāt savādāk, lai izstrādātu gudras stratēģijas.

Nebaidieties kļūdīties

Sihans: Varat būt droši, ka ne visi ir ideāli. Uzsākot stažēšanos, neviens negaida, ka jūs zināsiet visu par katru produktu katrā nodaļā. Tāpēc jautājumu uzdošana ir būtisks pirmais solis, lai sāktu mācīties. Kad strādāju Daikin Applied, es neko nezināju par dzesinātājiem, taču ātri visu apguvu, jo uzdrīkstējos uzdot jautājumus un mācīties no savām kļūdām. Šī bija lieliska mācība, jo tagad, runājot ar piegādātājiem un speciālistiem, jūtos pārliecināts par savām zināšanām par šiem produktiem.

Maikls: Profesionālajā karjerā kļūdas vajadzētu uztvert kā daļu no profesionālās izaugsmes. Es atceros, kā pirmajā stažēšanās daļā kļūdījos ar aprēķiniem un ļoti baidījos no sekām. Situāciju es atrisināju, par notikušo paziņojot attiecīgajām pusēm un ar tām sadarbojos pie problēmas risinājuma. Galu galā neviens nebija dusmīgs, neviens necieta, un pasaule neapstājās. Mans padoms: Nebaidieties atzīt savas kļūdas; atklāti runājiet ar kolēģiem un uztveriet to kā mācību pieredzi.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?