Skip to main content

Mans piedzīvojums kā Daikin Europe Starptautiskās jauno absolventu programmas dalībniekam

Huljana, kas nāk no Kolumbijas un ir pieredzējusi mašīnbūves jomā, šobrīd ir Daikin Europe Starptautiskās jauno absolventu programmas dalībniece. Mēs tikāmies ar Huljanu, lai uzzinātu vairāk par viņas pieredzi un to, kā tā veidoja viņas karjeru, kā arī saņemtu padomu jauniem darbiniekiem, kuri vēlas strādāt uzņēmumā Daikin!

Sākas darba meklējumi

Viena no sarežģītākajām problēmām, ar ko saskaras absolvents, ir piemērotas darba iespējas atrašana pēc universitātes.

Lai gan darba meklējumus uzsāku pēdējos maģistra studiju mēnešos, izrādījās ļoti grūti atrast amatu, kas atbilstu manai izglītībai un daudzveidīgajām interesēm.

Tad es atklāju Daikin Europe Starptautisko jauno absolventu programmu. Šī Beļģijā bāzētā programma piesaistīja manu uzmanību, jo tā nesenajiem absolventiem piedāvā iespēju gūt darba pieredzi Daikin Europe galvenajā mītnē un saistītajā birojā, lai sagatavotos pastāvīgam amatam uzņēmumā.

Iespēja strādāt dažādās nodaļās un valstīs bija tieši tas, ko meklēju darbā. Kad ieraudzīju sludinājumu sociālajā tīklā LinkedIn, nolēmu izmantot iespēju un pieteikties!

Ielūgums uz interviju

Pēc pieteikšanās tiešsaistē mani uzaicināja uz īsu interviju un dažiem tiešsaistes novērtēšanas testiem. Divus mēnešus vēlāk es sasniedzu darbā pieņemšanas procesa pēdējo posmu, kas bija personiska intervija Daikin Europe galvenajā mītnē Ostendē, Beļģijā.

Lai gan nervozēju, pēdējā intervija izvērtās labāka, nekā gaidīju, un dažas nedēļas vēlāk es saņēmu oficiālu piekrišanu manis uzņemšanai programmā! Es nespēju tam noticēt. Man tika sniegta lieliska iespēja, un es biju gatava to izmantot!

Piedzīvojums sākas

Vispirms tiku iecelta par datu analītiķi Briseles Vides pētniecības centrā, Beļģijā. Šajā laika periodā es varēju satikt cilvēkus no dažādām valstīm un nodaļām, kas bija pamācoši kulturālā un profesionālā ziņā.

Tomēr viens no vērtīgākajiem ieguvumiem bija iespēja palīdzēt komandai vairākos nozīmīgos projektos. Es pat ierosināju vienkāršāku veidu, kā apstrādāt un analizēt datus, un palīdzēju radīt rīku, ko nodaļa šobrīd izmanto!

Mans nākamais nozīmējums pēc šī moduļa bija EMEA Attīstības centra (EAC) testēšanas zonā, Ostendē, Beļģijā. Aizraujošā un saistošā EDC nodaļa ir vieta, kur Daikin Europe testē un rada jaunus produktus un koncepcijas. Mans uzdevums bija cieši sadarboties ar projektēšanas komandu, lai nodrošinātu, ka jaunās iekārtas atbilst pašreizējiem noteikumiem un Daikin augstajiem kvalitātes standartiem.

Tagad ātri pievēršamies šodienai, un es gatavojos pāriet uz savu trešo un pēdējo moduli. Šis nozīmējums paredz, ka es strādāšu par Daikin Spain pārdošanas konsultantu. Lai gan šis amats būs kaut kas pilnīgi jauns un atšķirsies no visa, ko jebkad iepriekš esmu darījusi, esmu gatava izkāpt no savas komforta zonas un izmēģināt kaut ko jaunu!

Vai esi gatavs uzņemties izaicinājumu?

Daikin Europe Starptautiskā jauno absolventu programma man bija vislabāk piemērota, jo tā aptver visas manas dažādās intereses un izglītību. Es iesaku šo programmu visiem, kas interesējas par HVAC-R nozari un darbu starptautiskā uzņēmumā. Saņemot apstiprinājumu uzņemšanai programmā, esiet gatavi: šī pieredze jūs izmainīs kā cilvēku un atbalstīs turpmāko mērķu sasniegšanā.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?