Skip to main content

“Prezzemolo & Vitale” - Palermo

Lai garantētu produktu glabāšanu zemās un vidējās temperatūrās un nodrošinātu gaisa kondicionēšanu, jaunajā “Prezzemolo & Vitale”, kas tika atvērts Palermo vēsturiskajā centrā, tika uzstādīta sistēma, kas sastāv no Daikin Zeas un VRV iekārtām.

Daikin Zeas sistēma nodrošina prestiža pārtikas veikala saldēšanas vajadzības

Nesen Palermo pilsētas vēsturiskajā centrā tika atvērts jauns “Prezzemolo & Vitale” veikals, kura mērķis ir rūpēties par klientu apmierinātību, piedāvājot izcilus produktus un laipnu, profesionālu apkalpošanu. “Prezzemolo & Vitale” pārtikas veikalu dizains ir pārdomāts līdz vissīkākajai detaļai, radot ērtu, pazīstamu un vienlaikus funkcionālu vidi, lai iepriecinātu klientus, kuri ir orientēti uz kvalitāti, ētiku un mīlestību pret ēdienu.

Katrs “Prezzemolo & Vitale” veikals izceļas ar rūpīgu izkārtojumu, lai prezentētu katru produktu, cik labi vien iespējams, un padarītu iepirkšanos maksimāli ērtu. Lai nodrošinātu šīs vajadzības, tika izvēlēta Daikin Zeas sistēma, kas spēj garantēt pienācīgu akustisko un klimatisko komfortu, kā arī 24 stundu aukstumapgādi atvērtajiem un slēgtajiem ledusskapjiem un aukstumvitrīnām, pateicoties trim faktoriem: invertoru tehnoloģijai, kondensācijas iekārtu izcilajam kompaktumam un zemajam trokšņa līmenim.

Risinājums akustiskajam komfortam un prasības attiecībā uz uzstādīšanas vietu

Aukstumapgādes kondensācijas iekārtas ir jebkāda veida veikalu, tirdzniecības centru, restorānu, viesnīcu vai pārtikas ražotņu aukstumapgādes sistēmas sirds. Diemžēl, kā jau tas nereti gadās objektos, kas atrodas pilsētas centrā, “Prezzemolo & Vitale” veikalam bija ierobežojumi attiecībā uz vietu, kas pieejama aukstuma kamerām un ledusskapjiem izmantotās aukstumapgādes sistēmas, kā arī gaisa kondicionēšanas sistēmas āra ierīču uzstādīšanai.

Kā risinājums, kas būtu vislabāk piemērots Palermo pārtikas veikala vajadzībām, tika izraudzīta Daikin Zeas sistēma, kura sastāv no ļoti kompaktām kondensācijas iekārtām, kas izvietotas uz nelielas platformas ēkas iekšpagalmā. Apvienojumā ar abām Zeas iekārtām tika uzstādīta VRV sistēma ar 4 virzienu gaisa plūsmas iekštelpu kasetēm, lai nodrošinātu pārtikas veikalā gaisa kondicionēšanu.

Daikin izstrādāja vidējas un zemas temperatūras kondensācijas iekārtas Zeas, lai nodrošinātu temperatūru robežās no +10 °C līdz -45 °C. Tās tiek ražotas atbilstoši rūpnieciskajam dizainparaugam, kas ir līdzīgs gaisa kondicionēšanas pakalpojumu nozarē plaši izmantoto VRV iekārtu, kuras tika izmantotas arī “Prezzemolo & Vitale” veikala gadījumā, rūpnieciskajam dizainparaugam. Zeas sistēmā VRV (mainīga aukstumaģenta apjoma) princips ar invertoru tehnoloģiju tiek izmantots arī saldēšanai, un tās priekšrocība ir, ka tā reaģē uz slodzes izmaiņām ātrāk nekā tradicionālās sistēmas, tādējādi nezaudējot efektivitāti. Šī īpašība padara to sevišķi piemērotu situācijām, kad nepieciešams uzturēt pienācīgu temperatūru atvērtām un slēgtām aukstumvitrīnām, kuras ievērojami ietekmē apkārtējās vides apstākļi, piemēram bieža durvju atvēršanās un aizvēršanās, kā arī aukstuma kamerās, kur bieži mainās uzglabājamo produktu daudzums un tādējādi arī siltumslodze. Visbeidzot, Daikin Zeas sistēmu ļoti zemais trokšņa līmenis padara tās piemērotas uzstādīšanai visu lielumu pārtikas veikalos, jo tās ir aprīkotas ar kompresoriem ar augstas klases skaņas izolāciju un pateicoties invertoru kontrolei, kas padara iespējamu ventilatoru darbību ar maziem apgriezieniem, vienlaikus vienmēr nodrošinot pieprasīto dzesēšanu. Skaņas līmeni var pielāgot vides prasībām vai diennakts laikam. Piemēram, lai samazinātu troksni naktī, var samazināt maksimālo ventilatoru ātrumu, tikai nedaudz zaudējot saldēšanas jaudu. Ventilatoru lāpstiņas un režģi ir speciāli konstruēti, lai mazinātu turbulenci un tādējādi vēl vairāk samazinātu troksni.

Augsta energoefektivitāte ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai

Klusās un efektīvās gaisa kondicionēšanas un saldēšanas sistēmas apmierina “Prezzemolo & Vitale” veikala īpašnieku prasības, arī raugoties no ekonomisko priekšrocību viedokļa, jo Zeas sistēmas spēj garantēt no 30% līdz 50% enerģijas ekonomiju, salīdzinot ar parastās ieslēdzamās/izslēdzamās sistēmas patēriņu. Pateicoties āra ierīču ventilatoru un kompresoru līdzstrāvas invertoru spirāles tehnoloģijai, ir iespējams ievērojami samazināt enerģijas patēriņu, salīdzinot ar tradicionālajām iekārtām, un nodrošināt maksimālu mainīgo slodžu kontroli ledusskapjos un aukstumvitrīnās. Daikin aukstumapgādes sistēmu optimālo enerģijas patēriņu padara iespējamu funkcija Economizer, kas palielina iztvaicētāja jaudu, tajā pašā laikā samazinot elektroenerģijas patēriņu; tas tiek panākts, kamēr samazinās izplūdes temperatūra, tādējādi ietaupot enerģiju un uzlabojot kompresora darbību. Āra temperatūras samazināšanās un slodzes samazināšanās kondensācijas iekārtā automātiski izraisa invertora kompresora un ventilatora ātruma un kondensācijas temperatūras izmaiņas.

Zeas iekārtās konfigurēto iztvaicēšanas temperatūru var palielināt, izmantojot ārējo signālu. Lai izvairītos no produktu sasalšanas riska, sistēmai darbojoties nakts režīmā, Zeas iekārtu iztvaicēšanas temperatūru var palielināt ne vairāk kā par 3 °C virs iestatītās temperatūras. Tādējādi Zeas iekārtas var izmantot, lai pazeminātu produktu temperatūru līdz to ieteicamajai glabāšanas temperatūrai, palielinot saldēšanas slodzi tikai tik ilgi, cik nepieciešams. Kad sasniegta vēlamā temperatūra, slodze un enerģijas patēriņš samazinās.

Secinājumi

Daikin Zeas sistēmu augsti efektīvā invertoru tehnoloģija ir visrentablākais risinājums pārtikas veikaliem, jo piedāvā vismodernāko aukstumapgādes tehnoloģiju, kas nodrošina absolūtu ekspluatācijas drošumu un kontrolējamību apvienojumā ar vismazāko pēdas nospiedumu, vienkāršu uzstādīšanu un maksimālu energoefektivitāti, kā arī samazinātām CO2 emisijām un ekspluatācijas izmaksām. Kondensācijas iekārtu īpaši klusā darbība padara Daikin Zeas sistēmu piemērotu uzstādīšanai jebkurā vietā, pat pilsētas centrā.

Intervijas ar svarīgām iesaistītajām personām

Giusi Vitale, “Prezzemolo & Vitale” veikala īpašnieks

Ar ko izceļas jūsu nesen atvērtais veikals?

“Mēs esam mazumtirdzniecības uzņēmums. Mums ir lielveikali, kuros mēs pārdodam tradicionālus, organiskus, vietējas izcelsmes un lieliskas kvalitātes produktus. Nepieciešamība meklēt piemērotu sistēmu mums radās tieši šim konkrētajam veikalam, jo bez ilgtspējības un zema enerģijas patēriņa nodrošināšanas mums bija jārisina vietas trūkuma problēma. Mēs atrodamies pašā Palermo vēsturiskajā centrā, ko aizsargā uzraudzības iestādes, gājēju zonā, tāpēc varat iedomāties, cik problemātiski bija uzstādīt iekārtas ārpus ēkas. Daikin risinājumu mums ieteica pilnvarotais Daikin servisa centrs, kas piedāvāja mums uzstādīt šo konkrēto sistēmu. Mēs paļāvāmies uz Daikin pieredzi, jo, manuprāt, ir ļoti svarīgi izvēlēties ražotāju, kurš spēj garantēt arī pienācīgu pēcpārdošanas apkalpošanu.”

Giuseppe Rubino, Palermo “V.R.C. Cold S.r.l.” īpašnieks

Kādas priekšrocības piedāvā Daikin aukstumapgādes sistēmas?

“Aukstumapgādes sistēma darbojas, izmantojot divas Zeas iekārtas, kas padara iespējamu tās sadalīšanu divās atsevišķās aukstumapgādes sistēmās un mazāka izmēra āra ierīču izmantošanu. Svarīgākā prasība bija, ka sistēmām jābūt pietiekami jaudīgām, lai nodrošinātu visa veikala aukstumapgādes vajadzības. Tām bija jābūt arī ļoti klusām un jānodrošina iespēja novietot āra ierīces ļoti ierobežotā platībā, kas ir raksturīgi veikaliem, kuri atrodas pilsētas centrā. Šo iemeslu dēļ mēs izvēlējāmies Daikin, jo viņu Zeas iekārtas ļauj mums nodrošināt mūsu pārtikas atdzesēšanas un gaisa kondicionēšanas vajadzības, pateicoties to estētikai un izmēriem, kas līdzīgi VRV iekārtas izmēriem. Tās bija ideāli piemērotas šiem apstākļiem. Pateicoties kompresoru un ventilatoru invertoru tehnoloģijai, sistēma nodrošina arī ļoti klusu darbību.”

Atsauces lapa - “Prezzemolo & Vitale” veikals

▪ Sistēmas tips: Daikin Zeas aukstumapgādes sistēma un Daikin VRV gaisa kondicionēšanas sistēma, kas savienota ar 4 virzienu gaisa plūsmas kasetēm

▪ Vieta: Palermo

▪ Sistēmas uzstādīšana: Giuseppe Rubino, Palermo “V.R.C. Cold S.r.l.”

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?