Sieviete uzņem viesi savās mājās

Veiciet mājas renovāciju kopā ar Daikin

Kas jāņem vērā, veicot mājas rekonstrukciju un uzstādot jaunu apsildes vai dzesēšanas risinājumu.

Uzstādītājs ar Daikin ierīci

Vispiemērotākais risinājums jūsu mājoklim

Nomainīt veco gāzes vai šķidrā kurināmā apkures katlu ar Daikin iekārtu ir pavisam vienkārši. Turklāt nav nepieciešams nomainīt visu sistēmu — mūsu siltumsūkņi un apkures katli ir saderīgi ar vairumu oriģinālo radiatoru un cauruļu sistēmu, kas uzlabo pielāgojamību, veicot renovāciju.

Daiki iekārta zaļā dārzā

Samaziniet savu ietekmi uz vidi — un izdevumus par patērēto enerģiju

Vai meklējat ilgtspējīgu risinājumu, kas izmanto atjaunojamos energoresursus, hibrīdsistēmu vai tradicionālāku risinājumu? Lai kādas būtu jūsu vajadzības: Daikin piedāvā visdažādākās dzesēšanas, apsildes un karstā ūdens sistēmas, kas samazina izdevumus par patērēto enerģiju un palīdz saudzēt vidi.

Daikin iekārta modernā mājā

Ieguldiet nākotnē

Mājokļa pārbūve ir ieguldījums nākotnē.

Mūsu padoms: izvēloties dzesēšanas un apsildes risinājumu, domājiet ilgtermiņā un atrodiet sistēmu, kas labi iederēsies jūsu mājoklī un dzīves ritumā vēl daudzus turpmākos gadus.

Ideāls risinājums

Kāds ir optimālais dzesēšanas un apsildes risinājums jūsu dzīvesveidam?
Kādi energoresursi ir vislabāk piemēroti jūsu mājoklim?
Daikin piedāvā visdažādākos variantus, lai nodrošinātu ideālu atbilstību jūsu vajadzībām.

high-temperature.png

Daikin Altherma augstas temperatūras gaisa-ūdens siltumsūknis

Daikin augstas temperatūras gaisa-ūdens siltumsūkņus Altherma var savienot ar esošo cauruļu sistēmu un radiatoriem, tāpēc tie ir ideāli piemēroti veco gāzes apkures katlu nomaiņai renovācijas ietvaros. Tie darbojas, izmantojot gaisu (65 %), elektrību (35 %) un saules enerģiju (izvēles aprīkojums).

FTXJ-AW_open.tif

Gaisa-gaisa siltumsūkņi

Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņi, kas darbojas, izmantojot gaisu (80 %) un elektrību (20 %), ir ideāls dzesēšanas un apsildes risinājums jaunbūvēm, zaļajām ēkām un veco elektrisko sistēmu nomaiņai.

hybrid-heat-pump.png

Hibrīda siltumsūkņi

Hibrīda siltumsūkņi darbojas, izmantojot optimālu gaisa, elektrības un gāzes kombināciju atkarībā no sezonas apstākļiem un energoresursu cenas. Tie ir ideāli piemēroti veco gāzes apkures katlu nomaiņai renovācijas ietvaros un nodrošina efektīvu un uzticamu dzesēšanu, apsildi un karstā ūdens ražošanu.

D2CND_485x200.jpg

Gāzes kondensācijas apkures katli

Daikin gāzes kondensācijas apkures katli ir lielisks apsildes un karstā ūdens risinājums veco gāzes apkures katlu nomaiņai renovācijas ietvaros. Tie darbojas ar gāzi un var tikt savienoti ar saules energosistēmu (izvēles aprīkojums).

oil-condensing-boiler.png

Šķidrā kurināmā kondensācijas apkures katli

  • Apsildei un karstajam ūdenim
  • Darbojas, izmantojot šķidro kurināmo
  • Iespēja pievienot saules energosistēmu
  • Ideāli piemērots renovācijas projektiem un veco šķidrā kurināmā apkures katlu nomaiņai