Skip to main content

Ideāls klimats labam nakts miegam

Vai kādreiz esat pamodies ar sausu muti un skrāpējošu sajūtu kaklā? Ja atbilde ir „jā”, pastāv iespēja, ka mitruma līmenis jūsu guļamistabā ir zemāks par starptautiski pieņemto robežu, kas garantē veselīgu iekštelpu klimatu. Bet kāda tieši ir šī robeža? Un kā radīt ideālu klimatu labam nakts miegam?

Kāpēc mitrums ir svarīgs?

Mitrums ir ūdens tvaika koncentrācija gaisā. Mitruma līmenis jūsu mājoklī var ietekmēt jūsu veselību vairākos veidos. Piemēram, pārāk augsts mitruma līmenis nozīmē lielāku alergēnu koncentrāciju, bet pārmērīgi zems mitruma līmenis var izraisīt tādas veselības problēmas kā, piemēram, ādas sausums, acu niezēšana un iekaisis kakls. Veselīga mitruma līmeņa uzturēšana ir būtiska, lai padarītu guļamistabu par komfortablu vietu, kur atrasties, un nodrošinātu veselīgu, atsvaidzinošu miega ciklu.

Kāds ir veselīgs mitruma līmenis?

Mitruma līmeni parasti mēra kā relatīvo mitrumu, kas ir procentos izteikta ūdens tvaika daudzuma attiecība noteiktā gaisa tilpumā pie noteiktas temperatūras pret šajā temperatūrā un gaisa tilpumā iespējamo maksimālo ūdens tvaika daudzumu. Pastāv dažādi viedokļi par labāko relatīvo mitrumu gulēšanai, taču vairums pētījumu liecina, ka labākais iekštelpu relatīvais mitrums ir robežās no 40 % līdz 60 %. Ja jūs bieži pamostaties ar skrāpējošu sajūtu kaklā un sausām acīm, iespējams, ka relatīvais mitruma līmenis jūsu guļamistabā ir nokrities zem 40 %.

Kā es varu nodrošināt ideālu klimatu?

Ideāla iekštelpu klimata nodrošināšana var būt sarežģīts uzdevums. Klimatos ar pārmērīgi augstu mitruma līmeni var būt lietderīgi uzstādīt gaisa kondicionēšanas sistēmu ar iebūvētu gaisa sausinātāju. Šīs sistēmas automātiski nosaka, vai mitrums pārsniedz jūsu vēlamo mitruma līmeni (parasti, sākot no 60 % rel. mitr.), un izvelk mitrumu no gaisa, lai sasniegtu veselīgu mitruma līmeni.

Ja mitruma līmenis ir pārāk zems, palīdzēt sasniegt komfortablāku iekštelpu klimatu var tāda gaisa attīrītāja uzstādīšana, kurā ir integrēts mitrinātājs. Piemēram, Daikin mitrinošais gaisa attīrītājs mitrina gaisu, kad relatīvais mitrums nokrītas zemāk par jūsu vēlamo mitruma līmeni (parasti, sākot no 40 % rel. mitr.), lai uzturētu veselīgu mitruma līmeni. Turklāt Daikin gaisa attīrītāji samazina astmas un alerģijas simptomus, atbrīvojot gaisu no putekļu daļiņām un ziedputekšņiem, un Streamer tehnoloģija uztur gaisu veselīgu un svaigu, noārdot alergēnus un likvidējot baktērijas un traucējošas smakas. Tieši ar šo attīrīšanas komponentu mitrinošie gaisa attīrītāji atšķiras no tradicionālajiem mitrinātājiem, kas piesārņotājus tikai uztver, nevis likvidē, tādējādi ļaujot tiem joprojām vairoties un potenciāli izraisīt slimības. Bet kā ir ar troksni? Daikin gaisa attīrītājs ar iebūvētu mitrinātāju ir īpaši kluss, pateicoties novatoriskam jaunam uzstādījumam un progresīvam klusajam režīmam, kas to padara par vienu no visklusākajiem gaisa attīrītājiem Eiropas tirgū. Tas ir ideāls risinājums, kas nodrošina veselīgu, svaigu un komfortablu vidi, vienlaikus rūpējoties par labu naktsmieru.

PROFESIONĀLS PADOMS

Lai nodrošinātu veselīgu iekštelpu klimatu labam miegam un optimālu mitruma līmeni miega laikā, jābūt pareizi noregulētam istabas termostatam. Eksperti ir vienisprātis, ka ideālā temperatūra miegam ir aptuveni 18 grādu pēc Celsija.

Iepazīstieties ar mūsu mitrinošo gaisa attīrītāju klāstu

Veiciet ieguldījumu svaigākā, veselīgākā un komfortablākā guļamistabā. Iepazīstieties ar mūsu gaisa attīrītāju ar iebūvētiem mitrinātājiem pilnu klāstu, kas radīts, lai palīdzēt jums nodrošināt veselīgu iekštelpu klimatu.

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?