Skip to main content

Efektīvas mehāniskās ventilācijas nodrošināšana skolām

Daikin nesen nodrošināja ventilācijas risinājumus projektam, kurā bija iesaistītas divas vidusskolas Nīderlandē. HVAC sistēmas nodrošinās komforta dzesēšanu un apsildi, kā arī augstas iekštelpu gaisa kvalitātes standartus 3355 skolēniem un darbiniekiem.

 

Izstrādājumi

4x Daikin AHU – Modular R, tai skaitā DX modulis

1x Daikin AHU – Professional, tai skaitā HW, DX serpentīncaurule un vadības panelis

 

Situācija

Projektā piedalījās izglītības iestādes Putenas un Ermelo pašvaldībās: skolā, kas atrodas Putenā tika uzstādītas 4 Modular R ierīces, savukārt Professional ierīce tika uzstādīta Ermelo skolā. Abas sistēmas klasēm un kabinetiem nodrošinās augstu gaisa kvalitāti, kā arī apsildes un dzesēšanas komfortu.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Daikin tika izvēlēts projektam, ir ilgtspējība. Šīs skolas ir sertificētas ANO Ekoskolas, kas ir iemesls, kādēļ bija vajadzīgas HVAC sistēmas, kas tām palīdzētu sasniegt izaicinošos ilgtspējības mērķus, izmantojot energoefektīvas gaisa apstrādes iekārtas, kas darbojas, izmantojot saules enerģiju. 

Projekta mērķis bija arī radīt drošu un veselīgu vidi kā skolēniem, tā darbiniekiem, nodrošinot komfortu un labu gaisa kvalitāti iekštelpās. 

 

Risinājums

Daikin apmierināja klienta energoefektivitātes vajadzības, pateicoties progresīvām tehnoloģijām, kā arī radīja cilvēkiem patīkamu vidi iekštelpās. 

Gaiss iekštelpās parasti ir piesārņotāks nekā ārā, jo iekštelpās tas sastāv no dažādām daļiņām un pat vīrusiem. Tādēļ slikta gaisa kvalitāte iekštelpās norāda uz to, ka šī vide ir kaitīga veselībai, kas negatīvi ietekmē cilvēka kognitīvās spējas vai izraisa biežāku saslimšanu. Labas ventilācijas sistēmas var situāciju uzlabot, padarot telpas veselībai labvēlīgas.

Daikin gaisa apstrādes iekārtas palīdz nodrošināt pareizu ēkas ventilāciju un iekštelpu gaisa filtrāciju, lai cilvēki, kas ēkā strādā vai mācās varētu elpot pēc iespējas tīrāku gaisu.

Papildinformāciju par to, kā mehāniskā ventilācija var palīdzēt samazināt koronavīrusa izplatību, lasiet šeit

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?