Skip to main content

Efektīvu risinājumu nodrošināšana labiekārtošanas projektā iesaistītai slimnīcai

Daikin nesen piegādāja čillerus labiekārtošanas projektā iesaistītai slimnīcai Spānijā. Projekts bija daļa no programmas, kuras mērķis ir uzlabot ēku energoefektivitāti un samazināt ietekmi uz vidi.

 

Izstrādājumi 

2x EWWH-VZ

1x EWAH-TZ

Kopējā dzesēšanas jauda: 4 MW

 

Risinājums

Šī projekta ietvaros Daikin nodrošināja 3 skrūves invertora dzesinātājus, divus ar ūdeni dzesējamus dzesinātājus un vienu ar gaisu dzesējamu dzesinātāju, kas nomainīja slimnīcas vecās HVAC sistēmas ierīces bez invertoriem. Pateicoties šo progresīvo tehnoloģiju uzstādīšanai, Daikin sasniedza efektivitātes mērķus, palīdzot ietaupīt elektroenerģiju, samazināt ekspluatācijas izmaksas', kā arī samazināt CO2 emisijas par 25 %.

Vairāk par Daikin vienskrūves kompresoru lasiet šeit

Lai sasniegtu šos mērķus, projektam bija nepieciešama videi draudzīga HVAC koncepcija. Risinājums bija Daikin dzesinātāji ar aukstumaģentu R-1234ze HFO, kas noteica jaunu standartu videi draudzīgām dzesēšanas sistēmām, jo to GWP (globālās sasilšanas potenciāls) ir 200 reižu mazāks nekā R-134a. Energoefektivitātes mērķi tika sasniegti, apvienojot aukstumaģentu R-1234ze un Daikin vienskrūves kompresoru tehnoloģiju.

Papildinformāciju par aukstumaģenta R-1234z izmantošanas priekšrocībām lasiet šeit

 

Kopaina

Papildus energoefektivitātei vēl viens ļoti būtisks aspekts bija uzticamība, jo dzesinātājiem jānodrošina dzesēšana arī laboratorijām un tehniskajam aprīkojumam. Tādēļ uzticams risinājums bija īpaši svarīgs, lai varētu nodrošināt gan slimnīcas komforta, gan apstrādes dzesēšanas vajadzības.

Daikin skrūves invertoru tehnoloģija noteikti uzlaboja uzticamību. Uzņēmumam ir pieredze kā līderim vienskrūves kompresora dzesinātāju izstrādē, kas pēdējo 20 gadu laikā tika uzstādīti visā pasaulē.

Salīdzinājumā ar standarta skrūvju kompresoru, Daikin vienskrūves kompresors gaisa saspiešanai izmanto vienu galveno skrūvi ar diviem zobainajiem rotoriem, lai radītu tilpumam atbilstošu saspiešanas ciklu. Galvenais rotors ir līdzsvarots gan radiālā, gan aksiālā virzienā, tāpēc kompresora gultnim ir īpaši augsts ekspluatācijas drošums. Līdz ar to tam ir ilgāks ekspluatācijas mūžs. Turklāt Daikin vienskrūves kompresoram ir tikai trīs kustīgas daļas, kas samazina darbības traucējumu risku un ekspluatācijas izmaksas.

 

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?