Skip to main content

Dzesēšanas risinājums jaunam Milānas rajonam

Daikin nesen piegādāja divus ar ūdeni dzesējamus DWSC sērijas centrbēdzes dzesinātājus svarīgam rajona dzesēšanas projektam Milānā Itālijā. Šim projektam uzstādītās ierīces nodrošinās dzesēšanu rajonam, kas tika projektēta ar nolūku to padarīt modernu un zaļu, kā arī nodrošināt vides ilgtspējību.

 

Uzstādītie izstrādājumi

2x DWSC

Kopējā dzesēšanas jauda: 5 MW

 

Situācija

Šī projekta mērķis ir nodrošināt dzesēšanu Milānas apgabalam, kas vēlas kļūt par “mūsdienīgu rajonu”. Vēl viens šī pilsētvides atjaunošanas projekta mērķis ir izveidot jaunu pilsētas ainavu, kā arī vietas, kur pilsētā dzīvot. 

Šo rajonu veido dzīvojamās ēkas (500 ēkas), 10 000 m2, kas ir atveltīti mazumtirdzniecības veikaliem, un 30 000 m2 biroju ēkām, kas ietilpst 160 000 m2 lielā platībā tikai 16 minūšu attālumā no Milānas Doma katedrāles.

Atjaunošanas projekta galvenie mērķi bija energoefektivitātes uzlabošana un ietekmes uz apkārtējo vidi samazināšana. Lai to sasniegtu, bija nepieciešama efektīva dzesēšanas sistēma, kas samazinātu enerģijas patēriņu un samazinātu CO2 emisijas.

Turklāt uzstādīšanai bija jābūt attāli vadāmai un efektīvi pārraugāmai no vadības telpas, kas atradās citā pilsētas daļā.

Papildinformāciju par Daikin rajonu mēroga dzesēšanas risinājumiem lasiet šeit

 

Risinājums

Lai iegūtu projektam nepieciešamo jaudu, efektivitāti un ievērotu ar vidi saistītos ierobežojumus, Daikin piegādāja divus DWSC sērijas centrbēdzes dzesinātājus.

Papildinformāciju par nesen izlaisto Daikin centrbēdzes sēriju lasiet šeit

Ierīces nodrošina lielu jaudu un zemu enerģijas patēriņu, pateicoties Daikin izstrādātajam centrbēdzes kompresoram un optimizētajam ierīces dizainam. DWSC sērijas ierīču elektriskajā panelī ir integrēts arī Daikin invertors, kas pastāvīgi palīdzēs pielāgot ierīču enerģijas patēriņu atbilstoši telpas dzesēšanas vajadzībām, lai novērstu enerģijas zudumu.

Papildinformāciju par invertoru tehnoloģiju un par to, kāpēc ir svarīga darbība ar nepilnu slodzi, lasiet šeit

Abās ierīces ir apvienots DaikinOnSite (DoS) — unikāls attālās pārraudzības un viedās apkopes pakalpojums — un ierīcēs integrēts vadības risinājums, kas nodrošina attālās pārraudzības un vadības iespējas. Izmantojot šos risinājumus, lietotāji var analizēt dzesinātāju efektivitāti un darbību un ieplānot preventīvo apkopi, lai samazinātu bojājumu risku un nodrošinātu darbības nepārtrauktību.

 

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?