Skip to main content

Modulāras dzesinātāju sistēmas risinājums biroju ēkai

Lai apmierinātu lielas Spānijas bankas dzesēšanas vajadzības, Daikin nesen piegādāja dzesinātājus no R-32 mazizmēra invertoru dzesinātāju sērijas.

 

Izstrādājumi

8x EWAT-CZ

Kopējā dzesēšanas jauda: 800 kW

 

Situācija

Projekta, kas norisinājās Žironā Spānijā, tika atjaunota veca HVAC sistēma, lai ēkai nodrošinātu efektīvāku, ekoloģiski ilgtspējīgāku un pielāgojamu sistēmu. Ņemot vērā, ka dažādas ēkas daļas tiek izmantotas dažādiem nolūkiem, Daikin ieviesa modularitātes koncepciju.

Izmantojot 8 mazizmēra invertoru dzesinātājus, dzesēšanas slodze ir pielāgojama, lai varētu apmierināt vajadzības katrā ēkas daļā neatkarīgi no diennakts laika vai gadalaika.

 

Papildinformāciju par jauno mazizmēra invertoru dzesinātāju lasiet šeit .

 

Risinājums

Klientam svarīga bija ne tikai energoefektivitāte, bet arī ātra piegāde projekta izpildes termiņa dēļ. R-32 mazizmēra invertoru dzesinātāju sērija vienmēr ir pieejama mūsu noliktavā, kas ir iemesls, kādēļ projekts tika pabeigts laikā.

Svarīga bija arī uzticamība, un, pateicoties Daikin visaptverošajai pieredzei R-32 tehnoloģiju izstrādē, R-32 mazizmēra invertoru dzesinātāji to nopelnīja.

 

2018. gadā Daikin iegāja vēsturē kā inovators, nākot klajā ar pirmajiem R-32 aukstumaģentu dzesinātājiem, dabīgās dzesēšanas spirāļu iekārtām tajā pašā gadā un R-32 siltumsūkni 2020. gadā.

Pašlaik Daikin lepojas ar vislielāko uzstādīto R-32 ierīču skaitu pasaulē. Tas liecina par uzņēmuma R-32 izstrādājumu pieredzi, kvalitāti un uzticamību.

 

Vairāk par Daikin pirmatklājēju lomu R-32 tehnoloģiju izstrādē lasiet šeit.

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?