Skip to main content

Vēsturiska viesnīca izvēlas ilgtspējīgu risinājumu — L∞P by Daikin VRV siltumsūkņus

Las Arena, Valensija

Modernizējot esošas VRV sistēmas, lai samazinātu apkopes izdevumus un vēl vairāk uzlabotu komforta kontroli, vissvarīgākais bija izvēlēties aizstājrisinājumu ar mazāku CO2 „pēdas nospiedumu”.

Balneirio Las Arenas pieczvaigžņu viesnīca ar unikālo arhitektūru atrodas Las Arenas pludmalē Valensijā, un tā tik būvēta 1898. gadā. Viesnīcas filosofijas centrā ir nodrošināt viesiem komfortu un luksusa pieredzi.

Viesnīcas ētosā ietilpst arī rūpes par vidi. Modernizējot esošas VRV sistēmas, lai samazinātu apkopes izdevumus un vēl vairāk uzlabotu komforta kontroli, vissvarīgākais bija izvēlēties aizstājrisinājumu ar mazāku CO2 „pēdas nospiedumu”.

Viesnīca jau iepriekš bija sadarbojusies ar Daikin un izvēlējās nomainīt esošos siltumsūkņus ar L∞ P by Daikin VRV siltumsūkņiem, ņemot vērā, ka viens no galvenajiem remontdarbu mērķiem bija nodrošināt ilgtspējību un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Viesnīcas īpašnieks izvēlējās VRV siltumsūkņus ar siltuma reģenerāciju, kas ļauj izmantot siltumu, kas reģenerēts no telpām, kurām nepieciešama dzesēšana, lai apsildītu aukstākas telpas citviet un ievērojami ietaupītu. 

 

 

Projekts tika izpildīts atbilstoši budžetam un laikā

Neskatoties uz to, ka projektu sākotnēji bija plānots īstenot atbilstoši divu gadu programmai, tas tika pabeigts rekordīsā divu gadu laikā, kas bija iespējams, jo viesnīca tika slēgta COVID-19 pandēmijas dēļ.

„Pateicoties Daikin atbalstam, projekts tika īstenots ātri un atbilstoši grafikam.”

- Jesus Perez, gaisa kondicionēšanas sistēmas uzstādītājs modernizācijas programmai. 

Kopā tika nomainītas 88 āra ierīces un saglabātas 485 iekštelpu ierīces, kas ļāva nodrošināt zemākas izmaksas un būtiski samazināt projekta īstenošanas laiku.

Viens no uzdevumiem bija pārveidot esošo divu cauruļu sistēmu trīs cauruļu konfigurācijā un paplašināt sistēmu, pievienojot iekštelpu ierīces, kas nodrošinātu gaisa kondicionēšanu vestibilā. 

bg-attēls

„Mēs esam sasnieguši efektīvas klimata kontroles mērķus, pateicoties augstas kvalitātes produktiem, kas nodrošina ne tikai tādu komfortu un gaisa kvalitāti, kuru mūsu klienti ir pelnījuši, bet arī ilgtspējību un cieņu pret vidi, kas ir viena no primārajām mūsu viesnīcu vērtībām.” 

Carlos Boga, vadītājs, Hotel Balneario Las Arenas 

Projekta prasības

Gaisa kondicionēšana
Gaisa aizkari
Gaisa attīrīšana
Vadīt
Apsilde
Karstais ūdens
Saldēšana
Ventilācija

Uzstādīšanas gads

2022

Uzstādītās sistēmas

  • Nomainītas 88 āra ierīces, tai skaitā 22 jaunas VRV siltuma reģenerācijas sistēmas
  • 60 sadales kārbas tika nomainītas no 2 cauruļu sistēmas uz 3 cauruļu sistēmu.
  • 24 iekštelpu ierīces vestibiliem

Dinamisks komforts 

Siltuma reģenerācijas sistēma nodrošina maksimālu komfortu viesiem un viesnīcas pasākumu telpu un konferenču zāļu apmeklētajiem.

Dažādas temperatūras zona, ļauj atsevišķi kontrolēt temperatūru katrai telpai, radot komforta apstākļus, kas būs atbilstoši katrai personai vai aktivitātei. Remontdarbu ietvaros, izmantojot mākoņa savienojumu, tika uzstādīta arī Daikin intelektiskā skārienekrāna pārvaldnieka Intelligent Touch Manager mini ēku pārvaldības sistēma. Tā viesnīcas vadībai ļauj attālināti regulēt komforta līmeni, vienlaikus ļaujot sistēmai optimizēt enerģijas lietojumu.

 

L∞P by Daikin

Šis projekts L∞P by Daikin filosofijas piemērs, kas atspoguļo pieejamo resursu otrreizēju lietošanu atbildīgā un kvalitatīvā veidā. 

Aprites ekonomika šajā projektā tika izmantota divos līmeņos. Pirmkārt, tika saglabātas sākotnējās sistēmas vara caurules un iekštelpu ierīces, kas ļāva būtiski samazināt izdevumus un projekta laiku. Otrkārt, jaunie LOOP by Daikin VRV siltumsūkņi ļauj atkārtoti izmantot aukstumaģentu, kas pieejams no likvidētām 

Tika saglabātas 485 iekštelpu ierīces, kas ļāva būtiski samazināt izdevumus un projekta laiku.

sistēmām. Aukstumaģents tiek reģenerēts kvalitatīvā veidā, lai tam būtu tāda paša kvalitāte kā jaunam aukstumaģentam, taču tas nepatērē Zemes resursus. 

Hotel Balneario Las Arenas lielā mēroga remontdarbi atspoguļo veidus, kā mūsdienu tehnoloģijas var palīdzēt samazināt oglekļa emisijas un rēķinus par patērēto enerģiju ātri un par izdevīgām cenām, nomainot tikai āra ierīces. 

Viesnīca turpina nodrošināt pakalpojumus daudz ilgtspējīgāk un efektīvāk, kā arī pasargā vidi, vienlaikus izdodot mazāk naudas un uzlabojot komforta līmeni. 

Plānošana

Jaunās VRV ierīces nodrošina atsevišķu klimata kontroli katrai viesu guļamistabai un konferenču zonām, kas ļauj uzlabot viesu komfortu. 

Parasta ēka

Mākoņa savienojums viesnīcas vadībai nodrošina pilnīgu enerģijas lietojuma optimizēšanas kontroli. 

Ēku komplekss

Uz jumta uzstādītie L∞P by Daikin VRV siltumsūkņi ar siltuma reģenerāciju ļauj samazināt viesnīcas oglekļa emisijas un apkopes izmaksas. 

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?