Energoefektīva gaisa kondicionēšana jūsu mājoklim

Energoefektīva gaisa kondicionēšana jūsu mājoklim

Balstoties uz vairāk nekā 90 gadu pieredzi, Daikin piedāvā viskomfortablākos, energoefektīvākos un uzticamākos klimata kontroles risinājumus, kādi pieejami tirgū.

Energoefektīvas tehnoloģijas nākotnei

Energoefektīvas tehnoloģijas nākotnei

Mūsu dzesēšanas risinājumiem ir piešķirtas augstākās energoefektivitātes marķējuma klases tirgū. Pateicoties tam, ka mēs koncentrējamies uz atjaunojamiem energoresursiem un inovatīvām tehnoloģijām, jūs iegūstat risinājumu, kas maksimāli palielina rentabilitāti. Mūsu misija izstrādāt energoefektīvus klimata risinājumus garantē, ka Daikin iekārtas ne tikai atbilst normatīvajos aktos noteiktajiem standartiem, bet par daudziem gadiem tos apsteidz.

Pielāgojamas konfigurācijas jūsu mājoklim

„Split” sistēma

„Split” sistēma

Vienai telpai

Vienkāršā „split” sistēmā vienai āra ierīcei ir pievienota viena iekštelpu ierīce. Šāda konfigurācija atvieglo uzstādīšanu un padara dzesēšanu un apsildi vienkāršu.

„Multi-split” sistēma

„Multi-split” sistēma

Visam mājoklim

Ar Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņiem vienai āra ierīcei iespējams pievienot līdz pat piecām iekštelpu ierīcēm, lai efektīvi atdzesētu vai apsildītu piecas dažādas telpas. Temperatūru katrā telpā var regulēt atsevišķi.

Aprīkots ar mūsu radīto invertoru tehnoloģiju

Mūsu invertoru tehnoloģija samazina enerģijas patēriņu pat par 30 %, salīdzinot ar sistēmām, kurās nav izmantoti invertori, vienkārši regulējot motora ātrumu pēc vajadzības tā vietā, lai regulāri to izslēgtu un atkal ieslēgtu.

„Split” sistēma

„Split” sistēma

  • 1 āra ierīcei pievienojama 1 iekštelpu ierīce
  • Apsilda vai dzesē 1 telpu
  • Vienkārša uzstādīšana
Gaisa kondicionēšanas sistēmas, kas aprīkotas ar mūsu radīto invertoru tehnoloģiju
„Multi-split” sistēma

„Multi-split” sistēma

  • 1 āra ierīcei pievienojamas līdz pat 5 iekštelpu ierīcēm
  • Apsilda vai dzesē līdz pat 5 atsevišķām telpām
  • Atsevišķa vadība katrai telpai

Godalgām apbalvots dizains jūsu interjeram

Pateicoties plašajai iekštelpu ierīču un dizainu izvēlei, jūs vienmēr atradīsiet klimata risinājumu, kas iederēsies jūsu interjerā.

Godalgām apbalvoti dizaina varianti jūsu interjeram

Pateicoties tik daudziem iekštelpu ierīču veidiem un dizaina variantiem, mēs radām klimatu, kas nemanāmi saplūst ar jūsu interjeru.

Pie sienas uzstādāmas gaisa kondionēšanas sistēmas

Pie sienas uzstādāmas ierīces

Daikin pie sienas uzstādāmās ierīces ir pieejamas dažādu stilu versijās un konfigurācijās, kas visas guvušas starptautisku atzinību par to izcilo vērtību un lielisko dizainu.

Griestos iebūvējamas gaisa kondicionēšanas sistēmas

Griestos iebūvējamas ierīces

Daikin griestos iebūvējamās ierīces tiek apslēptas telpas griestos un nodrošina vairāku telpu dzesēšanu vai apsildi, izmantojot vienu ierīci.

Uz grīdas uzstādāma gaisa kondicionēšanas ierīce

Uz grīdas uzstādāmas ierīces

Daikin uz grīdas uzstādāmās ierīces piedāvā izcilu komfortu un stilu, pateicoties to elegantajam dizainam un kompaktajiem izmēriem.

Pilnīga kontrole vienmēr un visur
 

Pilnīga kontrole vienmēr un visur

Daikin gaisa kondicionētāji piedāvā dažādus mājokļa iekštelpu vides pārvaldības veidus. Izmantojiet lietojumprogrammu Daikin Residential Controller savā viedtālrunī, infrasarkano tālvadības pulti vai balss vadību platformā Alexa vai Google Home.

Pilnīga kontrole vienmēr un visur
 

Pilnīga kontrole vienmēr un visur

Lejupielādējiet Daikin tiešsaistes kontroliera lietojumprogrammu, izveidojiet Daikin ierīcei savienojumu ar Wi-Fi un kontrolējiet klimatu savā mājoklī no jebkuras vietas. Tas ir tik vienkārši.

Mūsu populārākie gaisa kondicionētāji

ururusarara-kitchen-710x460.png

Ururu Sarara

Pie sienas uzstādāms „premium” klases A+++ risinājums dzesēšanai, apsildei, mitrināšanai, sausināšanai, ventilācijai un gaisa attīrīšanai.

Stylish_homepageheader1645px1080px.jpg

Stylish

Pie sienas uzstādāms godalgām apbalvots risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++. Pieejams četrās krāsās un piemērots visu veidu interjeriem.

Res-airtoair-emura-photo-grid.png

Daikin Emura

Pie sienas uzstādāms godalgām apbalvots risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++. Pieejams matētā dzidri baltā un elegantā sudraba krāsā.

perfera-article-grid-2020.jpg

Perfera

Pie sienas vai uz grīdas uzstādāms risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++ — piedāvā izcilu veiktspēju un komfortu.

Optimised_Heating_4_Banner_1645x1080px.png

Optimised Heating 4

Apsildes un dzesēšanas ierīces aukstākam klimatam — līdz pat -25 °C temperatūrai; energoefektivitāti apsildes režīmā līdz A+++ klasei.

Bluevolution

Ar sēriju Bluevolution Daikin paceļ komfortu jaunā līmenī. Izmantojot jauno aukstumaģentu R-32, mēs esam uzlabojuši energoefektivitāti līdz A+++ līmenim gan dzesēšanas, gan apsildes režīmā.

Uzzināt vairāk