Skip to main content

Energoefektīva gaisa kondicionēšana jūsu mājoklim

Balstoties uz vairāk nekā 90 gadu pieredzi, Daikin piedāvā viskomfortablākos, energoefektīvākos un uzticamākos klimata kontroles risinājumus, kādi pieejami tirgū.

bg-image

Energoefektīvas tehnoloģijas nākotnei

Mūsu dzesēšanas risinājumiem ir piešķirtas augstākās energoefektivitātes marķējuma klases tirgū. Pateicoties tam, ka mēs koncentrējamies uz atjaunojamiem energoresursiem un inovatīvām tehnoloģijām, jūs iegūstat risinājumu, kas maksimāli palielina rentabilitāti. Mūsu misija izstrādāt energoefektīvus klimata risinājumus garantē, ka Daikin iekārtas ne tikai atbilst normatīvajos aktos noteiktajiem standartiem, bet par daudziem gadiem tos apsteidz.

Pielāgojamas konfigurācijas jūsu mājoklim

„Split” sistēma

„Split” sistēma

Vienai telpai

Vienkāršā „split” sistēmā vienai āra ierīcei ir pievienota viena iekštelpu ierīce. Šāda konfigurācija atvieglo uzstādīšanu un padara dzesēšanu un apsildi vienkāršu.

„Multi-split” sistēma

„Multi-split” sistēma

Visam mājoklim

Ar Daikin gaisa-gaisa siltumsūkņiem vienai āra ierīcei iespējams pievienot līdz pat piecām iekštelpu ierīcēm, lai efektīvi atdzesētu vai apsildītu piecas dažādas telpas. Temperatūru katrā telpā var regulēt atsevišķi.

Aprīkots ar mūsu radīto invertoru tehnoloģiju

Mūsu invertoru tehnoloģija samazina enerģijas patēriņu pat par 30 %, salīdzinot ar sistēmām, kurās nav izmantoti invertori, vienkārši regulējot motora ātrumu pēc vajadzības tā vietā, lai regulāri to izslēgtu un atkal ieslēgtu.

Gaisa kondicionēšanas sistēmas, kas aprīkotas ar mūsu radīto invertoru tehnoloģiju

Godalgām apbalvots dizains jūsu interjeram

Pateicoties plašajai iekštelpu ierīču un dizainu izvēlei, jūs vienmēr atradīsiet klimata risinājumu, kas iederēsies jūsu interjerā.

bg-image

Pilnīga kontrole vienmēr un visur

Daikin gaisa kondicionētāji piedāvā dažādus mājokļa iekštelpu vides pārvaldības veidus. Izmantojiet lietojumprogrammu Onecta savā viedtālrunī, infrasarkano tālvadības pulti vai balss vadību platformā Alexa vai Google Home.

Mūsu populārākie gaisa kondicionētāji

 • Ururu Sarara

  Pie sienas uzstādāms „premium” klases A+++ risinājums dzesēšanai, apsildei, mitrināšanai, sausināšanai, ventilācijai un gaisa attīrīšanai.

 • Stylish

  Pie sienas uzstādāms godalgām apbalvots risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++. Pieejams četrās krāsās un piemērots visu veidu interjeriem.

 • Daikin Emura

  Pie sienas uzstādāms godalgām apbalvots risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++. Pieejams matētā dzidri baltā un elegantā sudraba krāsā.

 • Perfera

  Pie sienas vai uz grīdas uzstādāms risinājums dzesēšanai un apsildei ar energoefektivitāti līdz A+++ — piedāvā izcilu veiktspēju un komfortu.

 • Optimised Heating 4

  Apsildes un dzesēšanas ierīces aukstākam klimatam — līdz pat -25 °C temperatūrai; energoefektivitāti apsildes režīmā līdz A+++ klasei.

Bluevolution

Ar sēriju Bluevolution Daikin paceļ komfortu jaunā līmenī. Izmantojot jauno aukstumaģentu R-32, mēs esam uzlabojuši energoefektivitāti līdz A+++ līmenim gan dzesēšanas, gan apsildes režīmā.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?