Skip to main content

Kas ir legionella?

Legionella ir baktērija, kas dabīgos apstākļos atrodama ūdenī. Legionellas augšana ir ļoti atkarīga no temperatūras. Īpaši strauji šī baktērija vairojas 40°C līdz 50°C temperatūrā.

Tā kā Daikin gaisa kondicionēšanās sistēmās netiek izmantots ūdens, nekāds kaitējums cilvēkiem nevar rasties. Rūpniecībā izmantojamās ūdens dzesēšanas sistēmās legionellas baktērija nespēj izdzīvot zemās ūdens temperatūras slēgtajā kontūrā dēļ.

Daikin svaigā ūdens princips

Visas Daikin sistēmas, kas ražo mājsaimniecības karsto ūdeni, ir aprīkotas ar tvertni, kurai ir aizsardzība pret legionellas baktēriju, un iknedēļas dezinfekcijas ciklu, kas novērš baktērijas veidošanos uzkrātajā ūdenī. Taču dažas no šīm karstā ūdens tvertnēm darbojas, izmantojot caurplūdes principu, kas nozīmē, ka tām nav nepieciešama iknedēļas termiskā dezinfekcija.

Ja vēlaties iegūt absolūti svaiga ūdens sajūtu, aplūkojiet termoakumulatoru ECH20. Atšķirībā no tradicionālajiem karstā ūdens sildītājiem termoakumulators ECH20 momentā uzsilda ūdeni, kas plūst cauri tvertnei. Šis process ļauj izvairīties no ilgstošas ūdens uzkrāšanas un ievērojami palielina karstā ūdens drošību un kvalitāti. Pateicoties termoakumulatoram ar aizsardzību pret legionellas baktēriju, mūsu mājsaimniecības karstā ūdens siltumsūknis ECH20 nodrošina, ka jums vienmēr ir svaigs un veselīgs karstais ūdens.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?