Skip to main content

Vai gaisa kondicionēšana var izraisīt veselības problēmas?

Veselības problēmas var izraisīt tikai nepareizi ekspluatēta gaisa kondicionēšanas sistēma. Pareizi ekspluatēta gaisa kondicionēšanas sistēma var tikai veicināt veselīgāku vidi.

Mitrums
Pateicoties mitruma kontrolei, tiek ierobežota putekļu ērcīšu un pelējuma sēnītes augšana. Gaisa kondicionēšana palīdz uzturēt mitrumu 40 % - 60 % robežās, kas nāk par labu cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.

Ventilācija
Gaisa kondicionēšanas sistēmā var būt integrēta ventilācijas funkcija. Mūsdienu ēku būvniecības standartu dēļ mehāniskas ventilācijas nodrošināšana kļūst aizvien svarīgāka. Svaiga gaisa pieplūde palīdzēs novērst neveselīgas atmosfēras sindromu ēkā.

Filtrēšana
Visas ierīces ir aprīkotas ar filtriem. Filtru veidi var atšķirties atkarībā no izmantojamās sistēmas un no klienta vajadzībām. Filtru efektivitāte mēdz būt dažāda – sākot ar putekļu un mikrodaļiņu uztveršanu un beidzot ar ļoti smalku putekļu un putekšņu, baktēriju, vīrusu, smaku un pat mikrobu un dūmu likvidēšanu.
Ir būtiski svarīgi savlaicīgi nomainīt filtrus. Ja filtrs netiek savlaicīgi nomainīts, pastāv risks, ka pārsātinātais filtrs tā vietā, lai uztvertu baktērijas, sāks tās izplatīt.

Aukstas gaisa strāvas
Pareizi izvēlēts aprīkojums nerada nekādas aukstas gaisa strāvas. Šis darbs prasa speciālas zināšanas, tāpēc aprēķinu veikšana jāuztic uzstādītajam. Sistēma ar pārāk mazu jaudu nespēs nodrošināt vajadzīgo temperatūru. Sistēma ar pārāk lielu jaudu radīs gaisa strāvas un temperatūras svārstības.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?