header_knowledgecenter_vrt.png

Aukstumaģenta temperatūras regulēšana

Lielākā inovācija kopš invertora kompresora izgudrošanas

Pēc mūsu invertoru kompresora gūtajiem panākumiem mēs vēl aizvien esam HVAC-R nozares līderi energoefektivitātes jomā ar mūsu aukstumaģenta temperatūras regulēšanas tehnoloģiju. Aukstumaģenta temperatūras regulēšanas tehnoloģija, kas izstrādāta VRV un Sky Air sistēmām, pastāvīgi regulē gan invertora kompresora apgriezienus, gan aukstumaģenta temperatūru dzesēšanas un apsildes režīmos, pielāgojot mūsu sistēmu jaudu ēkas slodzei un nodrošinot vienmēr visaugstāko sezonas efektivitāti.

vrt-logo-vrt-knowledge-center-logo.jpg

Aukstumaģenta temperatūras regulēšanas galvenās priekšrocības

  • Par 28 % augstāka sezonas efektivitāte
  • Pirmā tirgū pieejamā tehnoloģija, kas nodrošina darbības pielāgošanu laikapstākļiem
  • Pateicoties augstākām izplūstošā gaisa temperatūrām, novērš aukstas gaisa strāvas, lai garantētu klientu apmierinātību un komfortu

Kā tā darbojas?

Aukstumaģenta temperatūras regulēšanas tehnoloģija automātiski pielāgo jūsu sistēmas darbību atsevišķām ēkas un klimata prasībām, vienlaikus būtiski samazinot izdevumus par patērēto enerģiju un uzlabojot komfortu. Lai sasniegtu augstāko sezonas efektivitātes līmeni, sistēmas jauda tiek regulēta ar invertora kompresora palīdzību un, mainot aukstumaģenta iztvaicēšanas (Te) un kondensācijas (Tc) temperatūru.

how-does-vrt-work.png

Pārbaudīta tehnoloģija

Lai izmērītu aukstumaģenta temperatūras regulēšanas tehnoloģijas veiksmīgumu, mēs veicām pētījumu, kura laikā salīdzinājām VRV IV (ar aukstumaģenta temperatūras regulēšanu) un VRV III (bez aukstumaģenta temperatūras regulēšanas) veiktspēju. Pētījuma rezultāti parāda, ka VRV IV bija ievērojami efektīvāka par VRV III. Dzesēšanas laikā VRV IV patērēja pat par 60% mazāk enerģijas, bet vidējais enerģijas ietaupījums apsildes laikā bija 20 %.

Uzziniet vairāk par mūsu izstrādājumiem, kas aprīkoti ar aukstumaģenta temperatūras regulēšanu

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air ir kompleksa gaisa kondicionēšanas sistēma, kas nodrošina apsildi, dzesēšanu, ventilāciju un gaisa attīrīšanu vidējām vai mazām ēkām.

VRV

VRV

Daikin VRV sistēmas piedāvā kompleksu klimata kontroles risinājumu visu veidu mazām, vidējām un lielām ēkām. Oriģināls, novatorisks un energoefektīvs Daikin izstrādājums.