Skip to main content

Daikin Streamer tehnoloģija inaktivizē vairāk nekā 99,9% jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2)

Streamer tehnoloģija un koronavīruss

Daikin apstiprina savas patentētās Streamer tehnoloģijas, kas pēc 3 stundu ilgas vīrusa apstarošanas veiksmīgi inaktivizēja vairāk nekā 99,9% jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2), efektivitāti.

Pētījumu veica Daikin Industries Ltd sadarbībā ar Tokijas Universitātes Biomedicīnas zinātnes fakultātes profesoru Šigeru Kiuva un pētniecības grupu Okajamas Zinātņu universitātes Mikrobioloģijas fakultātes profesora Šigeru Morikavas vadībā.

Streamer

Eksperimenta rezultāti

Pētniecības grupa veica eksperimentu, kurā vīrusi 3 stundas tika apstaroti, izmantojot Daikin Flash Streamer tehnoloģiju.

Šā eksperimenta rezultāti parādīja, ka:

  • Pēc 1 stundu ilgas apstarošanas Flash Streamer starojums inaktivizēja 93,65 % koronovīrusa (SAR-CoV-2)

  • Pēc 3 stundu ilgas apstarošanas Flash Streamer starojums inaktivizēja 99,97% koronovīrusa (SAR-CoV-2)

Avots: „Pētījuma atskaite par plazmas jonu ģeneratora (Daikin Streamer) inaktivizējošo iedarbību uz SARS-CoV-2”, rediģējis Šigeru Morikava, Okajamas Zinātņu universitātes Veterinārās medicīnas fakultātes Mikrobioloģijas kurss
Vīrusa izdzīvošanas diagramma covid19

Šeit aprakstītie testi attiecas tikai uz patentēto Streamer tehnoloģiju. Ar Streamer tehnoloģiju aprīkotu izstrādājumu iedarbība vai iedarbība reālā ekspluatācijas vidē var atšķirties. Lai uzzinātu vairāk par Daikin izstrādājumiem, kas aprīkoti ar Streamer tehnoloģiju, lūdzu, skatiet attiecīgo izstrādājuma informāciju.

Par Streamer tehnoloģiju

Streamer tehnoloģija, ko Daikin izstrādāja 2004. gadā, veic kaitīgu vielu oksidatīvo dekompozīciju. Streamer starojums ir plazmas starojuma veids, ko rada novatoriska gaisa attīrīšanas tehnoloģija, kas stabili ģenerē lielātruma elektronus.

Tā oksidatīvās dekompozīcijas spēja ir daudz lielāka nekā parastam plazmas starojumam (mirdzizlāde). Turklāt apvienojumā ar gaisa sastāvdaļām šiem lielātruma elektroniem piemīt iespaidīga oksidatīvās dekompozīcijas spēja, kas pastāvīgi likvidē smakas, baktērijas un iekštelpu gaisa piesārņotājvielas, piemēram, formaldehīdu.

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?