Skip to main content

DAIKIN 3D LIETOTNE

Jaunā Daikin 3D lietotne

Vai esat jebkad aizdomājies par to, kā kāda gaisa kondicionēšanas vai apsildes ierīce varētu izskatīties jūsu mājās?

Daikin 3D lietotne ir ļoti noderīga programma, kas palīdz cilvēkiem meklēt sev piemērotāko gaisa kondicionēšanas vai apsildes risinājumu.

Daikin 3D lietotne spēj novietot jebkuru gaisa kondicionēšanas vai apsildes ierīci jebkurā jūsu izvēlētā vietā, izmantojot papildināto realitāti. Tādējādi tā palīdz jums atrast savam mājoklim piemērotu ierīci. Lietotne ļauj apskatīt ne tikai iekštelpu ierīces — jūs varat arī iziet ārpus mājas un atrast piemērotāko vietu āra ierīces uzstādīšanai.

Daikin 3D lietotne ir ļoti vienkārši lietojama! Izvēlieties vajadzīgo ierīci un noklikšķiniet uz papildinātās realitātes pogas. Lietotne soli pa solim paskaidro, kā veikt Daikin ierīces simulāciju jūsu mājoklī.

Daikin 3D lietotne piedāvā daudz noderīgu funkciju:

  • Pielāgojiet lielumu un krāsu, pagrieziet un pārvietojiet gaisa kondicionēšanas vai apsildes ierīci pēc saviem ieskatiem.
  • Skatiet katras ierīces precīzos izmērus un attālumu, kādā tā atrodas no grīdas/griestiem, ar vienkāršu klikšķi.
  • Uzņemiet 3D ierīces attēlu un saglabājiet to sava tālruņa galerijā, lai izmantotu to kā pastāvīgu atsauci.
  • Skatiet tehnisko datu lapas un atrodiet papildu informāciju par dažādām ierīcēm.

Piezīme: var gadīties, ka dažas vecākas mobilās ierīces neatbalsta nepieciešamo papildinātās realitātes tehnoloģiju. Gadījumā, ja jūsu mobilā ierīce nav saderīga, jūs tik un tā varat lietot lietotni, izmantojot „marķieri”.

Lai lietotu marķieri, veiciet šādas darbības:

1. Lejupielādējiet „marķieri”

2. Izdrukājiet „marķieri” uz A4 lapas.

3. Piestipriniet „marķieri” pie sienas vietā, kur vēlaties uzstādīt ierīci; kadrējiet lapu ar mobilo ierīci, un jūsu izvēlētais gaisa kondicionētājs 3D formātā uznirs ekrānā tā oriģinālajā izmērā. Varat arī novietot „marķieri” uz terases vai balkona grīdas, kur vēlaties uzstādīt āra ierīci, un tā parādīsies ekrānā.

Atruna:

Daikin vērš uzmanību uz to, ka, skatot 3D attēlus ar Daikin lietotni, ir iespējamas neprecizitātes vai kļūdas, par kurām Daikin neuzņemas nekāda veida atbildību.
Ja vēlaties iegūt precīzus datus, varat tos meklēt mūsu tehniskajā un komerciālajā dokumentācijā.

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?