Skip to main content

Vienotas HVAC sistēmas nodrošināšana ēdiena apstrādes rūpnīcai

Daikin nesen nodrošināja vienotu HVAC sistēmu ēdiena apstrādes rūpnīcai Ungārijā, lai apmierinātu tās dzesēšanas vajadzības. Klienta uzņēmums ražo augus uztura bagātinātājus, tai skaitā vegāniskos proteīnus.

Uzstādītie izstrādājumi

2x uz jumta uzstādāmas ierīces

2x R-32 vairākspirāļu dzesinātāji

9x Split-Sky-Air āra ierīces

Kopējā dzesēšanas jauda: 800 kW dzesēšana

Gaisa plūsma: 24 000 m³/h

Par projektu

Ēdiena apstrādes rūpnīca izmanto progresīvu tehnoloģiju, lai nodrošinātu optimālu izejvielu lietojumu, funkcionālo proteīnu sastāvdaļu ražošanu un augstas kvalitātes vegānisko un veģetāro ēdienu ražošanu. Tās ietvaros rūpnīca izmanto arī veiksmīgi izstrādātu un patentētu procesu holistiskam saulespuķu sēklu lietojumam, kam nepieciešamas inovatīvas tehnoloģijas un HVAC sistēma, kas spēj tās apgādāt.

Daikin HVAC sistēma tiks izmantota nerūsējoša tērauda cauruļu, tvertņu un citu komponentu procesu dzesēšanai, kā arī aukstuma izplatīšanai telpās, tostarp uzglabāšanas telpās.

Papildinformācija par projektu, risinājumu un izstrādājumu

Vides ilgtspējība, ekspluatācijas drošums un energoefektivitāte bija ļoti svarīgi projekta aspekti. Ilgtspējības jautājums tika risināts, izmantojot Daikin Bluevolution klāsta dzesinātājus, kas izmanto aukstumaģentu R-32, kas nodrošina zemu tiešo un netiešo CO2 emisiju līmeni, kā arī padara iespējamu reģenerāciju.

Vairāk par R-32 un aukstumaģenta reģenerāciju lasiet šeit

Ekspluatācijas drošums tika garantēts, pateicoties Daikin plašajai pieredzei R-32 tehnoloģiju jomā un lielajam uzstādītos sistēmu skaitam visā pasaulē.

Visinteresantākais aspekts bija energoefektivitāte.

Daikin īstenoja rūpnīcas energoefektivitātes prasības, izmantojot dabīgās migrācijas-brīvās dzesēšanas opciju, kas izslēdz dzesinātāju kompresorus, kad āra temperatūra ir zema. Šādi zemā āra temperatūra tiek izmantota, lai dzesētu ūdeni un ietaupītu enerģiju.

Daikin dabīgās migrācijas risinājums neizmanto glikolu ūdenī, kas samazina tehniskās apkopes prasību skaitu un novērš piesārņojuma risku procesu dzesēšanā. Klientam bija ļoti svarīgi, ka HVAC sistēma ir efektīva un droša attiecībā uz iespējamo piesārņojumu.

Saistītie raksti

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Atrodiet vairāk informācijas

Vai jums vajadzīga palīdzība?

Vai jums vajadzīga palīdzība?